Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Katonai ruha civilként felvarr...

Szántó Zsanett2 kérdése:

Katonai ruha civilként felvarrókkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy MFH fleece combat(katonai) zöld pulóverem és az lenne kérdésem hogy ezt civilként felvarrókkal hordhatom e mert valami olyasmit olvastam hogy civilként felvarrót és egyenruhát(tudom ez nem egyenruha)de nem lehet hordani mert hogy megtévesztő az állampolgárok számára. Én ezt egy Hungary, vércsoportos, M.H. pajzs, és magyar címeres felvarróval hordom. Ezt így szabad?? Vagy törvénybeütköző??? Lehet hülye kérdés...de előre köszönöm a válaszokat!

2022. szept. 15. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kimondott a terepszinű ruhával nem hiszem h gond lenne:) rendfokozat jelzés ilyesminek viszont nem szabad, az fix.
2022. szept. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Megbuntetek hs abban jsrsz az utcan hallaskm szerint uram koszi a ezolgalatodat
2022. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!