Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ideje szemmel kisérem az...

Zalan2003 kérdése:

Egy ideje szemmel kisérem az ukrán-orosz konfliktust , és arra nem tudok rá jönni hogy a kilőtt tankokon miért nincs lánctalp, azon is amit a legénység hagyott hátra a semmi közepén, meg azon is ami szét robbant de a test alja meg rendben van?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 23:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Az alábbi kérdést orosz tankokra értem. Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2022. szept. 16. 23:25
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát én most rákerestem gugliban arra hogy "ukraine tanks destroyed" és az első negyven képen minden megsemmisült páncéloson van lánctalp (többé-kevésbé). Szóval nem értem a kérdést.
2022. szept. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát volna egy tippem... olyan vidékeken, ahol a felhagyott zsinagógákat is széthordják kerítéskőnek, oldalára állított zsigulikból le van fejve a benzin, végig feltört dácsákból vagonszámra elhordták a szerszámokat és műszaki cikkeket... Hát valakiknek kell az valamire. Van azért most az orosz járműiparnak is alkatrész beszerzési problémája.

De lehet, menet közben le tudnak szakadni azok a lánctalpak, ha durva a terep, és anélkül is elgurul még valameddig.

2022. szept. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemmel (sic!) követed, mi? Az összes képen, videón ott van a lánctalp. Nyisd ki jobban azokat a szemeket.
2022. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez valami összeesküvés koncepció felvezetésének kísérlete volt, hogy "biztos nem is igazi tankok, meg biztos nem is oroszok" 🙄
2022. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem tudjuk meg, látszólag túl gyáva hogy válaszoljon.
2022. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

figyu kérdező! Igazad van, én is számtalan lánctalpnélküli tankot láttam már. Életem során voltam más, távoli háborúban is, ott is a lánctalp igencsak hiányzott némelyikről...futás közben nemigen szemléltem meg az okát..


A háború után jönmek a kisúttörők, és összeszedik. Jobb ötletem nincs.

2022. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!