Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan működik ez a Rossmannba?

Hogyan működik ez a Rossmannba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Rossmannba a képek előhívása hogyan működik? Arra lennék kiváncsi hogy mennyibe kerul 1 kép, és hogy van e limit szám hogy hányat nyomtathatok ki? Főleg az ár érdekelne, és hogy azt hol tudom kifizetni. Köszönöm a válaszokat.

#ár #pénz #Rossmann #Képelőhivás #Fénykép előhivatás
2022. szept. 17. 13:37
 1/1 anonim válasza:

Szia! Ha beírod a googleba, hogy "Rossmann kép nyomtatás" akkor még tudod nézni az árakat, mert a kép méretétől meg sok mindentől függ, viszont szerintem jó áron van. Szerintem nincs limit, amit én eddig legtöbben nyomtattam, az 30 körül volt egyszerre, csak kicsit hosszú idő ugye mire mindet kinyomtatja. Ha végzett a nyomtatással, kiad egy blokkot és a pénztárnál azt húzzák le, így tudsz fizetni. A képeket be tudod tenni egy borítékba, az van ingyen kirakva az automata mellett. Tehát fizetéskor nem nézik meg a képeket, csak a blokk kell és ugyanúgy lehúzzák, mint bármi más árucikket.

Remélem tudtam segíteni, nyugodtan kérdezz még, ha van kérdésed. :)

2022. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!