Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék ha tehetnék...

Kíváncsi lennék ha tehetnék hányan adnák el a lelküket pénzért vagy akár másér🤔 Te meg tenned?

Figyelt kérdés
2022. szept. 17. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha.
2022. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a lélek?

Hogyan lehet eladni?

Milyen feltételekkel?

2022. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt ne privátban üzengess, másrészt még ott sem válaszoltál a kérdésemre, hogy mi is az a lélek, hol találom és hogyan lehet pénzzé tenni.
2022. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pénz csak egy multifunkciós csereeszköz. Kinek milyen a viszonya a pénzzel - sokat számít.


Engem sose hatott meg, nem is tudott/tud motiválni.


Voltak kétségbe esett udvarlók, akik nem akarták elfogadni az elutasítást és "pénztárcájukkal" akartak levenni a lábamról.

Ez első sorban önmagukat minősítette, szánalmasak.

Másrészt nem is figyelt rám, mint emberre ismerkedés alatt, jómagam viszont elemeztem és épp azért utasítottam vissza...

Harmadrészt: felkeltem az asztaltól és lenéztem semleges arccal:"nagyon rossz ajtón kopogtatsz! Szánalmas!"


Kifizettem a magam részét, majd átültem egy másik távolabbi asztalhoz. Elővettem a gépemet és olvasgattam, szerkesztettem zene és ital mellett.


Akit pénzzel meg lehet venni az nem több egy elcserélt tárgynál.


Értékelem s tisztelem a tudást, mikhez értést, tartást, önbecsülést, számomra érdekes személyeket, személyiségeket, alkotókat, őszinteséget, önismeretet, gerincet, illemet, eleganciát melyek a fenti tulajdonságokból fakadnak...stb.


Egyik családtagomat is kitagadtam, amint megtudtam, hogy eladta magát, másikat pedig azért, mert talpnyaló lett egy politikusnak.


Tudod mi a legdurvább? Hogy így se tudnak pénzzel bánni és csórók a hónap végén más családtagokhoz mennek kajálni...


Megkaptam, hogy miért vagyok szívtelen... ám, mint említettem: pénzzel megvett ember nem több egy tárgynál.


Bizonyos embereket kortól, nemtől függetlenül kilóra meg lehet venni.


S nemcsak nőknél vannak pénzre pályázók, férfiaknál is jelen van egy ilyen réteg.

Csak kevesebb "gazdagabb" nő van, így a nagy általánosítás a női nemet bélyegzi, hogy "pénzre hajtanak".


+ akárhogy nézzük, a jelen magyar politikai állás is ebbe az irányba akarja nyomni a nőket.


"menjen a nő férjecskéhez, szüljön, ne tanuljon és akarjon karriert, tartsa el a férfi őket."


Fura nem?


Szegény barátunk is nehezen talál rendes párjelöltet.

2 nagyobb csoport van:

Pénzre hajtó ribizlik.

Butácskák, üresek.

(Legdurvább ennek kettőnek a kombója.)


Akivel meg oké volt, ott biológiailag nem jött össze a gyermek. Pedig mindegyikük egészséges volt.


Sok akspektusból vannak tények, sztorik a pénz VS emberek témakörben.

2022. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!