Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem voltam itthon, mikor...

Ha nem voltam itthon, mikor levelem jött, csak másnap vehetem át? (magyar posta)

Figyelt kérdés

kb. félórával kerültük el egymást a pstással, viszont a cetlin az van, h (holnapi dátum)-tól x.-ig vehetem át.

ezek szerint ilyenkor nem adják le ugyanaznap, esélytelen, hogy még du. átmenjek érte?


igen, tudom, megkérdezhetem a postán is, de soha az életben nem volt még, h felvették volna, most sem veszik fel, nyilván.


2022. szept. 20. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen aznap át venni. Sajnos ilyenkor csak a következő munka nap tudod át venni.
2022. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem indulok el feleslegesen.
2022. szept. 20. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még ma le fogja adni de nyilván nem egyből. Szinte biztos nem te voltál az utolsó cím, még ki kell kézbesíteni egy csomó küldeményt. Aztán visszamegy, kirakja a kézbesítetlen küldeményeket és a postai dolgozók majd ha idejük lesz, szortírozzák.

Matematikailag elképzelhető, hogy zárás előtt már a helyén van, de nagyon kicsi rá az esély. Sokkal valószínűbb, hogy másnap reggel kerül csak sorra az előző napi adag.

Szóval a másnapi dátum nem viccből van. Az a biztos.

2022. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi mindennap epedve vártuk a postást, a fontos levéllel, aztán végül mégse hozta fel a szemétláda.Hagyott egy értesítőt a ládában, és nekem kellett másnap érte menni.
2023. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!