Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanároknak mi joga van bele...

A tanároknak mi joga van bele keverni a messengert?

Figyelt kérdés
összevesztem egy lánnyal messengren akivel egy suliba jarunk de elmondta a tanraroknak es belekevertek a messenger beszelgetesunket is amihez mi joguk van? Nem iskolán belul tortent,amugy nem kell hulyenek nezni meg ilyen barom valaszakota adni csak nem ertem

2022. szept. 20. 20:32
 1/10 A kérdező kommentje:
válaszokat* siettem🥲
2022. szept. 20. 20:33
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

nem van csak te most igen hogy igy jartal de nem szabad mert na

bocs siettem

2022. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszonjuk az ertelmes valaszt,a kerdesem lehet erteni
2022. szept. 20. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
szivs bocs nem erek ra
2022. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet érteni a kérdést, csak amíg a troll kolléga vette a fáradságot hogy gúnyolódjon rajta, én már arra sem tartottam értelmesnek. Idehánysz valami zagyvaságot, majd a végére még nagyképűen és pofátlanul odaírod hogy neked normális választ adjanak. Egy egész történetet (amit csak te ismersz) elmeséltél egy 20 szavas igénytelenül elhadart mondatban, és elvárod hogy kész megoldásokat kapj rá. Vagy írd le normálisan, összefüggően, magyarul és helyesen hogy mi a helyzet és mi a bajod, vagy ha elfárad 2 mondat után az ujjad és lusta vagy a hibákat javítani, akkor inkább el se kezdd.
2022. szept. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján a lány keverte bele a messenger beszélgetést, nem a tanárok.
2022. szept. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyerekes, iskolán kívüli kettőtök dolga, mindaddig, amíg pl át nem lép olyan határt egyik fél (te vagy ő), amely veszélyt jelent egyikőtökre.


Pl halálos fenyegetés és társai.


Írtál olyat, ami visszás lehet neked?


Ha nem, nincs mitől tartanod.


+tanulság: fejleszd a problémamegoldó képességed.


Felnőtt világ durvább tud lenni, ha nem tudod pl elutasítani a másik felet megfelelően.


Vagy a továbbiakban a problémás felet offolni.

Te meg ne válj problémássa.


Nekem zaklatóim is voltak, követtek munkába, haza stb. Tök idegenek...


Konkrét dolgot nem lehet írni történetedre, mert nem ismerjük a részleteket. Így vakon tippelni se lehet.


Lehet te se kezelted helyén a dolgokat, a lány fixen.

Jelenleg külső szemmel, amit leírtál gyermeteg cicaharc.

2022. szept. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 köszi a normális választ.. A tobbinek meg: Attol mert ekezet nelkul irok meg helyesen de ha nem erted akkor minek irod le?
2022. szept. 21. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:

"messengren tanraroknak valaszakota"


Nem az ékezet a baj, hanem hogy nincs tagolva a szöveg, csak egy szusszal ledarálva 3 mondat egyben. Ha nem lett volna kötelező a kérdőjel, még egy pontot sem raktál volna a mondatba. Te tudod mi a sztori, mert veled történik. Egy vadidegennek úgy kell többször átolvasnia és értelmeznie, hogy egyáltalán mit írtál le, és azzal mit akarsz közölni.

2022. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Baszki..most lattam h elírtam azokat is🥲
2022. szept. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!