Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek hatóság...

Molnartundi75 kérdése:

Sikerült már valakinek hatósági áras tűzifához jutnia?

Figyelt kérdés
Egyelőre még nem találtam használható információkat a tűzifa igénylésének folyamatáról. Érdekelne, ki milyen tapasztalatokat szerzett. Köszönöm a segítséget!

#Hatósági tűzifa #Tűzifa program
2022. szept. 20. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokaknak sikerült. Mátrai vagyok. Bemennek az erdészethez,befizetik az árát,kapnak egy bilétát,amivel elmennek a fuvaroshoz,aki köbméterét általában 5 ezerért hazafuvarozza. Ez eddig is így volt,semmi sem változott,csak az ár lett hatósági. A maszek egyébként olcsóbban,27 ezerért hozza és ebben a fuvar is benne van.
2022. szept. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 hónapot ígértek szállításra, de egyébként egy telefonhívásomba került elintézni.
2022. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már nem csinálok problémát ebből, megyek az erdőbe fát lopni.

Annyi fa van ami, kb... decemberig elég.. talán..

2022. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:
Novemberi rendelésem még nem jött meg, de ígérgetik. Ki van fizetve áprilisban. 10 köbméter.
2023. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!