Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy nézek ki igazából?

Hogy nézek ki igazából?

Figyelt kérdés

Bocsánat csak nem tudom milyen kategóriába kéne ezt raknom.

A tükörbe, és képeken teljesen máshogy nézek ki.

Amikor megnézem magam a tükörbe az úgy ja, szépnek látom magam aztán amikor magamról készítek képet első kamerával akkor is egész szépnek látom magam de tükörbe jobb. Ha pedig pózolás nélkül le fotóz valaki hátsó kamerával akkor teljesen máshogy nézek ki. Hogy nézek ki igazából, mennyire higgyek a tükörnek vagy egy szelfinek?

Például ma készített egyik barátom egy fényképet rólam és egyszerűen undoritoan nézek ki rajta..



2022. szept. 22. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Három dolgot is figyelembe lehet venni:

- a kamera lencséje torzítja a képet, hogy nagyobb teret foglaljon be, emiatt nem a valóságot mutatja

- a tükör a valóság, viszont a két testfél nem egyforma, így a tükörben látott élőkép és a szemből fotózott fénykép (ha nincs tükrözve) különbsége kelthet fura érzést

- más nézőpontjából komponált és elkapott kép sosem fog olyan hatást adni, mint egy tudatosan megtervezett és több próbálkozásból a legjobbnak kiválasztott saját kép

2022. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy teljesen szimmetrikus.

Ezért aztán a tükörben egy kicsit másképp látod magad, mint a fényképeken.

Szerintem fölösleges azon töprengeni, hogy melyik a valódi, mivel mindenki más azt látja, ami a fényképen van.

Ennek érdemes jól kinéznie.

Te viszont a tükröt szoktad meg, ezért fura neked a fénykép.

2022. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A második válasz egy részét nem igazán értem de oké az elsőnek köszönöm mert ha így van akkor örülök
2022. szept. 22. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A tükör az igazi
2022. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!