Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ilyen női youtuberek...

Az ilyen női youtuberek félnek ha nem raknák ki mindenüket nem lenne nagy nézettség meg feliratkozó tábor?


2022. szept. 24. 12:00
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

10/


Van pénzem de egyáltalán nem vagyok boldog.

2022. szept. 24. 15:08
 12/35 A kérdező kommentje:

10/


Szerintem az értelmes ember többet tud mint amit te írsz csak sajnos kevés van belőlük.

2022. szept. 24. 15:09
 13/35 anonim ***** válasza:
62%

Persze, hogyne. Annyi pénzed van, hogy anyádék éppen nem dobnak ki otthonról, és ha hirtelen munkanélkülivé válnál, akkor akár két hétig is kihúznád egyedül, mielőtt el kéne kezdeni eladni az értéktárgyaidat.

Ha tényleg lenne pénzed, nem itt szenvednél gyíkhun, hogy jaj de boldogtalan vagy.

2022. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Van pénzem de egyáltalán nem vagyok boldog.


Valószínűleg nem a te pénzed amit megkerestél magadnak ezért nem okoz boldogságot. Fektesd be valamibe a saját tudásodból,lehetőleg olyanba amiből hasznod is származik.

2022. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
5-ös. Igenis a pénz sokat jelent. Lehet, hogy sokat mondták neked kiskorodban, de szinte már minden azon múlik.
2022. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Lucifer-666 ***** válasza:
A pénznek is csak úgy van értelme, ha elfogyasztod. Persze nem az érmére meg a papírra gondoltam....
2022. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem kell irigykedni,sajátom a pénz nem ilyen kis ovisok vagyok mint ti :)
2022. szept. 24. 17:53
 18/35 anonim ***** válasza:
65%
Hogyne, hogyne. Én igazából még bölcsis vagyok.
2022. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémád.

Aki 6 kg szilikont rakat a mellébe (egyesével), az szerinted miért csinálja?

Azért, hogy utána elrejtse?

Ez kirakatba való.

De mondjuk ilyen alapon focilabdát is kirakhatna, az is kb. hasonló.


Ja, amúgy te most nem reklámozol véletlenül?

2022. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Nyilván azért rakja ki, mert tisztában van vele, hogy így sokkal nagyobb a nézettség.

De nem igazán értem a rácsodákozást. A (csinos 30 alatti nők) a való életben is szinte segítségül hívják a kinézetüket, még akkor is, ha nem fesletten öltözködnek, a női videósok meg - a tematikától függetlenül - persze hogy kirakja mindenét.

2022. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!