Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik azok a külföldi webshopok,...

Mik azok a külföldi webshopok, amik európa területére ingyenesen szállítanak? (Vagy legalábbis nagyon olcsón. ) (free shipping)

Figyelt kérdés
Találtam egy két ilyet, csak ugye több szem többet lát.
2010. szept. 26. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Rossz a gondolkozásod szerintem.

Én ha venni akarok valamit, akkor megnézem hol mennyiért van (meg mennyi az összköltség szállítással) és kiválasztom a legolcsóbbat és ott megveszem.


Azért nem vásárolok valahol mert a szállítás ingyen van... Hiszen máshol lehet szállítási díjat számolnak fel, mégis olcsóbb....


Talán lány vagy? :)

2010. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te mi a fszról beszélsz? Ha nem válaszolsz normálisan a kérdésre, akkor akkor mi a reteknek írsz?
2010. okt. 10. 00:56
 3/3 Titi.:3 válasza:
Lehet, hogy már nem aktuális, de az ASOS.com -ról ingyen szállítanak többek között Magyarországra is. Ráadásul, most szinte minden le van akciózva, de ha odafigyelsz, máskor is le tudsz csapni olcsó, és jó minőségű termékekre!:)
2013. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!