Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hermafrodita ember tud...

Szinti11 kérdése:

Egy hermafrodita ember tud önmagával szeretkezni? (nem rossz szándékból csak érdekelne)

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy. Ha merevedése van az embernek, az előre áll, mint a cövek. Nem lehet hajlítgatni, pláne nem teljesen hátra...
2022. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Elsőnek igaza van, bár nem mindenkinek "előre áll, mint a cövek". Van olyan, akinek mereven is csak lóg, nem emelkedik el a testtől, de attól még hátrafele betuszkolni nyilván azt sem lehet.
2022. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2-vel értek egyet!

Nekem is lefelé görbül, még ha full merev is.

A vízszintest is csak alulról közelíti…

2022. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Láttam olyan beteg videót, ahol a csávó saját magát dugta s>>ggbe a farkával. Szóval bármit is el tudok képzelni.

Egyébként google és keress rá "self fucking" biztos, hogy lesz rá ilyen találat. Szerintem undorító, de ez az én véleményem.

2022. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan valós hermafroditizmus, hogy valakinek mindkét nem külső nemi szervei jelen lennének, ha egyáltalán ki tud fejlődni bármelyik is teljesen. Legkésőbb ha ez a születéskor kiderül, akkor lesz egy választott neme a személynek, és műtét(ekk)el ennek megfelelő nemi szervet alakítanak ki.

A többi hermafrodita típus esetében rendelkezhet valaki herékkel és petefészekkel is egy időben, de csak az egyik nemnek megfelelő külső nemi szerv fejlődik ki már magzati korban is.

2022. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!