Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik valami olyan spray...

Létezik valami olyan spray vagy valami amitől extra vastagnak tűnik a haj?

Figyelt kérdés
Tehát alapbol hullámos a hajam, de amikor be gondoritem akkor vastagabb de orulnek ha vastagabb lenne. Ha esetleg van is valami ilyesmi szer, rossmanba lehet venni?
2022. szept. 30. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen drogériás termék. De ha megtalálod a megfelelő sampont szerintem sokat számít, ami pl nem lapítja le vagy amitől nem zsírosodik túl gyorsan. Nekem a megfelelő samponnal is max 4 nap után hajat kell mosnom mert folyamatosan lapul tehát zsírosodik. Mikor hajat mosok újra szép dúsnak látszik.

Durva festéktől vékonyodni fog úgyhogy találj olyat ami nem túlsagosan szőke és nem fekete, ez a 2 roncsolja a hajat. És használj hajpakolást 1-2 hetente.

2022. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De van egy dolog amit kiprobálhatsz, ha most idegenkedsz is tőle talán később. Bár nem írtad hogy milyen színű a hajad és hogy fested-e, de ha pl ha nagyon sötét természetesen és teszel rá hennát akkor attól biztos dúsabb lesz mert a henna ráragad a hajra.

Nem kell félni tőle mert csak egy növény. Kimosni nem lehet az igazi hennát, ha indigóval van osszekeverve a barnaság kedvéért akkor az viszont kophat. Mivel önmagában a henna nem tud világosítani (nem szívja be a haj) ezért csak egy meleg árnyalatot csinál a hajon, tehát minél sötétebb a természetes haj annál kevésbé fog látszani. Értelemszerűen ha világosabb akkor annál jobban. Egy közepes barna pl barna marad de fénynél vörös árnyalat fog látszani. De csak fénynél. Minél világosabb annál jobban fog látszani. Szőkét már rozsdavörösre, répavorosre festi (nagyon szép fényes). Indigóval keverve barna lesz, minél többet adagolsz hozzá annál barnább. Tincsen teszteld le hogy milyen lesz a hajadon, ha tetszik az eredmény akkor kenheted az egészre.

Ha erre adod a fejed akkor csakis bioboltból (akár neten) vásárolj mert ha vegyszert adnak hozzá akkor nem több mint egy sima vegyszeres festék ami allergiát okozhat. Innen a tévedés hogy a henna káros.

2022. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Purhab?(természetesen nem gondoltam komolyan).
2022. szept. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!