Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2023-ban Hollandiában fogok...

2023-ban Hollandiában fogok dolgozni.Ott is fogok élni. A Holland nyelvet nem beszélem.Angolul valamennyire tudok. Hogyan tudom igényelni Hollandiában az adóvisszatérítést? Csak mert ott elég sok lenne (miliós értékek)... Várom a válaszokat!

Figyelt kérdés

#külföld #pénz #Hollandia #Adótulfizetés
2022. okt. 2. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam már ott, simán beszélik az angolt is, az okmányirodában biztosan tudnak majd segíteni.
2022. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Vagy fizetsz szakembernek, aki megcsinálja neked. Elég sok külföldi választja ezt. Én mondjuk gyermektelen alkalmazott vagyok mindenféle ingóság nélkül, szóval nekem nem volt szükségem segítségre, de ha ennél bonyolultabb a helyzeted, akkor érdemes segítséget kérni. De egyébként az első öt évben nem kötelező adóbevallást csinálnod, szóval van időd utána járni.
2022. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2-es vagyok


Kérdező, itt válaszolnék a privát üzenetedre. Igen, szakember alatt könyvelőt értek. Ha Hollandiában élsz, akkor holland könyvelőt keress. Amiatt ne aggódj, hogy hollandul nem beszélsz, egy Hollandiánan dolgozó könyvelő beszélni fog angolul. Az adóhivatalban dolgozók is beszélnek angolul.

2022. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!