Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letezik Svajcban egy olyan...

Letezik Svajcban egy olyan forum, mint a gyakorikerdesek.hu? Online banking, szamlak befizetese oktober 1-töl QR Code, ezzel kapcsolatosan lenne kerdesem.

Figyelt kérdés

#qr kód #E Banking
2022. okt. 5. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tudni?
2022. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt akarja tudni, hogy létezik-e Svájcban egy olyan fórum, mint a gyakorikerdesek.hu.
2022. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2022. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen ezt ismerem, de itt nincs elmagyarazva, hogy kell.


Ha Tabletröl akarok atutalni: melyik app-ot kell hasznalni? En megprobaltam a Kaspersky QR Code appel, mivel az megbizhato app. Scanneltem a codot, akkor felismerte az app, minden adat jött, de ennyi. Közben a Notebook be volt kapcsolva a bankom online banking-re, es minden szamot egyenkent kellett betippelni, IBAN; Ref. Nr, Empfänger, etc. Szoval ahogy felismeri az app a code-t, ezzel befejezödött. Hogy lehet ezt bestätigen, vagy pontosabban kerdezve, hogy lesz kapcsolat a Handy/Tablet es a Notebook/Laptop között? Ez sehol sincs elmagyarazva.


A masik, ha a Notebookrol akarok atutalni, ott nincs app, hogy tudom bescannelni a Code-t?


Egyetlenegy youtube videon sem magyarazzak el erthetöen, iszonyu komplikalt lett, pedig ugy hirdetik, hogy " Das Zahlen wird noch einfacher".

2022. okt. 5. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a "gutefrage.net" nemet oldal, a QR Coddal a szamlak befizetese pedig csak Svajcban letezik, Nemetorszagban nem, sajnos itt nem talaltam semmit.
2022. okt. 5. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:
6: ezt csak azért linkeltem, mert itt is írják, hogy nincs külön svájci gutefrage oldal..
2022. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!