Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondja hogy szex közben...

Miért mondja hogy szex közben érez valamit irántam és olyankor más minden? Csak én képzelek bele többet?

Figyelt kérdés

Már évek óta kavarunk és nem tudom hova tenni hogy barátok vagyunk vagy kapcsolatban vagyunk ez nem is kapcsolat de nem is barátság és ő sem tudja ezt már hova tenni.

Minden találkozásnál mondja hogy csinos vagyok és nagyon figyelmes velem. Bíztatjuk egymást hogy legyen kapcsolata neki is nekem is. Nem szeretném őt elveszíteni azzal hogy kapcsolatban legyünk viszont az sem megoldás ahogy most vagyunk.

Ő nem ismeri be hogy érez irántam valamit de érezteti velem hogy fontos vagyok neki.



2022. okt. 5. 20:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
92%

“Nem szeretném őt elveszíteni azzal hogy kapcsolatban legyünk“

Ugyan miért vesztenéd el ? Pont hogy akkor vagytok csak igazán egymáséi

2022. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
#1, szerintem mással kapcsolatban.
2022. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert lehet hogy nem tartana sokáig a kapcsolatunk, és feleslegessen próbáltuk meg, ha nem működne akkor már nem úgy tekintenénk egymásra mint most.
2022. okt. 5. 21:00
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Volt részem hasonlóban. Megkaptam, hogy többet érez mint barátság, de kevesebbet mint szerelem. Ennek a kijelentésnek semmi értelme, ahogy annak sincs, hogy olyanra pazarlod az idődet, aki veled nem akar kapcsolatot. Magyarán: rendes kapcsolatra alkalmatlannak, de néha megdug, meg kedveskedik, figyelmes. Emögé pedig semmit ne gondolj. Nem szeret, nem akar veled rendes kapcsolatot. Éveid mennek el a semmire.
2022. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jav: rendes kapcsolatra alkalmazlannak tart. Lényegében kihasznál, de ezt leplezi a "figyelmességével".
2022. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazából nekem az évek alatt volt barátom szóval nem arra vártam hogy ő mikor mond nekem egy pár kedves kitalált szót ami szép de vagy igaz vagy nem.

Akkor volt is egy hosszabb idő kihagyás csak nem értem mi értelme össze zavarni valakit azzal hogy érzek is valamit meg nem is ez olyan gáz erre semmi szükség nem lenne.

2022. okt. 5. 21:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es és 5-ös vagyok: az illető valszeg rejtett nárcisztikus. Hagyd a fenébe, mert komoly lelki sérüléseket fog okozni. Ez a több mint barátság, de kevesebb mint szerelem kijelentés tisztán mutatja az alja manipulációt: ha kicsit jobban ugrász, talán szerelem is lehet belőle. Majd gondolj vissza arra, hogy hányszor manipulált kétértelmű kijelentésekkel. Csak amiatt, hogy gondolkodj mit is akarhatott mondani. Ugye tudod, hogy neki rajtad kívül melletted mindig volt más is, és volna is. Hidd el, nem éri meg időt pazarolni egy ilyen alakra.
2022. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. okt. 6. 08:07
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
ha szexszeltek akkor valszeg több mint barátság :D sőt 99%! ha ő ezt nem vallja be akkor valami gond van! szégyell téged vagy valami lelki/mentálsi gondja van, vagy nem tudom...Szerintem HA TE szeretnél vele kapcsolatot ültesd le és mond meg neki hogy járunk vagy nem? ha nem nincs szex se randi se semmi! el kell döntenie!
2022. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es pont hogy csak alkalmi szexre kell neki a kérdező! S szexel manipulálja a másik fél, hiszen azt állítja, csak szex alatt érez vmit a kérdező iránt. Kihasználja alja módon, és tudja, hogy a kérdező viszont érez iránta. Ez a fickó egy aljadék manipulátor.
2022. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!