Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Verosika egy létező név?

A Verosika egy létező név?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen felnőtteknek szóló beteg rajzfilm,ott az egyik csajt így hívják,de ez most mellékes,full elvonatkoztatva ettől nekem rohadtul tetszik ez a név ha egyáltalán létezik persze,sokkal jobban mint a Veronika. Persze veroszikának kiejtve. Csak érdekel nem akarok semmilyen szerencsétlen gyereknek nevet adni😅

2022. okt. 8. 05:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon szerintem nincs ilyen bejegyzett név, de máshol sem találkoztam vele. Leírnád kérlek a rajzfilm címét?
2022. okt. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Helluva Boss

Nagyon nagy agymenés😂

2022. okt. 8. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Fantázia név, a sorozat készítői találták ki. Hivatalosan nem létező név, de mivel Amerikában bármiről elnevezheted a gyereket (kivéve ha hivatalosan nincs tiltva pl. Hitler), akkor biztos valaki így fogja elnevezni. És biztosra merem állítani, hogy Mo.-on soha nem lesz hivatalos, de ha mégis akkor is "magyaros" formában.
2022. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Nézz körül a "rómaiak" között, olyan neveket is bejegyeztettek már, hogy fogom a fejem, azokhoz képest a Verosika nagyon lightos. Kérdező, köszi a címet, #1 voltam, első ránézésre tetszik.😀

2022. okt. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, elfelejtkeztem róluk, akkor visszaszívóm, amit írtam. :D Bár még nem találkoztam olyannal, aki egy rajzfilm karakterről (sorozat és filmsztárokról annál inkább) nevezet el a gyerekét. #3 voltam
2022. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már várom, hogy a Cartman(south park) mikor lesz bejegyeztetve.😂
2022. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A cartman létező vezetéknévnek hangzik bár nemtudom xD
2022. okt. 9. 18:37
 8/9 A kérdező kommentje:

Amúgy nemhiszem hogy bárki Verosika Mayday után akarná elnevezni a lányát,tegintve a karakter személyiségjegyeit😅😂 Viszont maga a név nagyon jó szerintem xD

A karakter is,csak nem a lányod alteregójának😂

2022. okt. 9. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek nem fogják fel, mit is csinálnak, de sajnos csinálják😂
2022. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!