Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan toroljem a youtube...

Hogyan toroljem a youtube fiokom? Nem tudom letorolni a youtube fiokom,mivel az emailem,illetve a jelszavamat se tudom hozza.Ez fokepp azert gazos dolog,mert vannak fent videok.

Figyelt kérdés

#YouTube #YouTube csatorna #Youtube csatorna torlese
2022. okt. 10. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Így sehogy, mivel nem tudod igazolni hogy a tiéd a csatorna. Mindenképp be kell tudnod lépni, hogy töröld.
2022. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan próbálkoznak itt ilyen átlátszó kérdéssel.

A válasz mindig ugyanaz.

Másnak a fiókját nem tudod törölni, a sajatodhoz pedig vannak másodlagos azonosítók, és biztonsági e-mail cím.

2022. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első kettőnek igaza van.


Lehet másik e-mail-re kérni, ám ahhoz számtalan olyan információt kell tudnod, amit csak az eredeti tulajdonosa tud. No és hosszú levelezés során oldható meg.


Ha nem opció és zavarnak az ottani tartalmaid. Jelentsd fel a fiókot/csatornát, hogy törlésre kerüljön, ám ehhez kérd mások segítségét ismerőseid körében.


Tanulság, ha tényleg a tied:

email használása, aktív fiók

jelszó, amit meg is jegyzel, ám ha agyi kapacitásodba nem fér el egy jelszó, írd le valamire, amit nem dobsz, hanyagolsz el.


Egyik haverom egyik kedvenc könyvének a vonalkódjának első pár karakterét használja xD

2022. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as!Ezt rengetegszer probaltam kb 2 even keresztul,csomo ismerosom megkertem ra h jelentsek,de nem torlodott sajnos semmi,emailt is irtam nekik egy parszor,aztan beadtak xy dumat h probaljak a legjobbakat de nem csinaltak semmit..Most megint irtam egy emailt,de ugyanazt a szoveget kaptam vissza mint eddig.
2022. okt. 10. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen. Amikor kamu-személyiségek kamu-emailcímein keresztül regisztrált kamu-fiókjai olyan mértékben gyarapodnak, hogy már megjegyezni sem képes, akkor rárogyik a kamu-katedrális. És még csodálkozik. Holott bátran nyomkodta az elfogadom gombot - mert ők szóltak előre, hogy ez lesz. Csak hát kit érdekel, hogy ők mit mondanak, mikor úgyis kamuzok...

Ház ez lett...

2022. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-os!Meg 5 evvel ezelott keszult ez a csatorna,es nincs hozza csatolva email cim,valoszinuleg meg telefonszammal csinalhattam,amelyiket en nem hasznalom mar 3-4 eve.
2022. okt. 11. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez van, ha lecserélsz egy régi számot/emailt és nem törődsz vele, hogy azt hol mire használtad vajon.


Érdemes a jelszavakat, logineket szépen rendszerben tartva feljegyezni valahova, pl. egy jelszó kezelő programban - ami ráadásul azt is jelzi, ha egy oldalt feltörtek és kiszivároghatott a jelszavad, vagy túl gyenge/egyszerű a jelszavad, netán csak régóta használod ugyanazt és ezért érdemes lenne frissíteni, amiben segít is, meg el is menti, hogy mire változtattad, így mindig naprakész lehetsz...

2022. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!