Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nézhet engem TV-n...

Valaki nézhet engem TV-n keresztül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, és fogalmam sincs, hogy melyik kategóriába írjam.. ma reggel 6 körül felriadtam álmomból, és ahogy felriadtam, az volt az első érzésem, hogy megy a tv ezért kapcsoljam ki. Na, ahogy ránéztem a tv-re egy homályos arc volt a képernyőn, ami nem csinált semmit, csak engem nézett, gondoltam is magamba, hogy lehet este elment valamikor az áram, és mikor visszakapcsolt, akkor valami hülye adóra ment, és ott ilyen az adásstünet, na mondom kikapcsolom a tv-t, ha már ment egész este, na de mikor kikapcsoltam, akkor valójában bekapcsoltam, és alapból kikapcsolt állapotba volt, mikor ránéztem. Azért elég rossz érzéssel töltött el, mikor rájöttem, hogy kivolt kapcsolva, mégis ott volt a tv-be egy csávó arca. Na de, szerintem lehetetlen tv-n keresztül megfigyelni valakit, vagyis legjobb tudomásom szerint. Na de akkor mit láttam? Az agyam játszott velem?

2022. okt. 11. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Összekeveredett az álom és a valóság.
2022. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt a tévében semmi, csak odaképzelted. Ahhoz hogy megfigyeljenek, nem kell a képernyőn semmilyen tartalomnak megjelennie, hiszen akkor nyilvánvalóvá válna. A titkos megfigyelő kamerák sincsenek kitáblázva, hogy "vigyázat, az asztalon lévő tollban kémkamera van és mindent rögzíteni fog!". Ergo ha valaki meg akar téged figyelni, nem fogja az orrodra kötni. A tévék pedig nincsenek bekamerázva.
2022. okt. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is erre tudok gondolni, mert nem hiszem, hogy valami tudna nézni engem tv-n keresztül, plusz paranormalisnak se mondanám, mert az miért “játszana” a tévével, max ki-be kapcsolgatja..
2022. okt. 11. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:
A tévé is átjáró...
2022. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!