Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol nézzek Animét és milyet?

Hol nézzek Animét és milyet?

Figyelt kérdés
Én még kezdő Animés vagyok, és nem tudom milyet nézzek, és hol. Ti milyen oldalon szoktatok Animét nézni? Illetve tudnátok ajánlani? Bármilyen lehet mert filmekből, sorozatokból is nagyon sok fajtát szeretek. És szerintetek először egy rövidet kezdjek el nézni vagy hosszabbat?

#anime #hol nézzek animét? #melyik a legjobb kezdőnek?
2022. okt. 11. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ami animéket eddig néztem azok mind a stb.hu-n voltak fenn. És szerintem inkább valami röviddel indits, sok olyan van ami például csak 12 részes, ha hosszabban indítanal szerintem nem lenne türelmed végig nézni mert a hosszabb animek több száz reszesek (legalábbis nálam így volt). A Yakusoku no Neverland-et tudom ajánlani, több évada is van asszem 2 vagy 3 de mindegyik évad 12 reszes. Talán te is hallhattál erről az animerol hiszen nagyon felkapott ráadásul nem is ok nélkül:)
2022. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
a magyaranimén szoktam nézni, jó nagy a kínálat, válogathatsz kedvedre valót, vagy az animeaddicts amit még szeretek, bár oda inkább a mangák miatt járok fel.
2022. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

indavideón vagy ezeken az oldalakon nézem:

[link]

[link]

ezeket ajánlom neked de főleg a magyaranime oldalt mert én nagyon szeretem

2022. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, ezen az oldalon is vannak fent de itt be kell jelentkezni és nem a kedvencem de neked lehet tetszeni fog: [link]

itt pedig kereshetsz műfaj szerint és elolvashatod röviden miről szól: [link]

ha érdekel akkor nekem az 1. animém az akagami no shirayukihime volt és imádtam :D (romantikus)

ha szeretnéd akkor rengeteget tudok még mondani csak szólj :)

2022. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Shirayuki tényleg nagyon jó, élvezet volt a kis talpraesett csajt nézni.
2022. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2022. okt. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!