Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gördeszkát válasszak?

Milyen gördeszkát válasszak?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni gördeszkázni de nem tudom milyen fajtát vegyek. A barátnőm azt mondta hogy a Penny board-al könnyebb mint a hagyományossal. Én inkább csak gurulásra szeretném használni és pár kis könnyű trükköt is meg szeretnék tanulni. Max kb 15000-20000 Ft-ért szeretnék venni. De inkább 15000 ft legyen. Meg persze minőségi.

#gördeszka #gördeszkázás #gördeszka fajták #milyen gördeszkát vegyek
2022. okt. 13. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Legyen olcsó, és minőségi lol. Ennyi pénzért nemhogy lóf#sz, ló sincsen.
2022. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 20-25 inkább, én 25 körül vettem pár éve Decában crusiser, ami fa és nem műanyag penny, nekem totál megérte és ennél olcsóbban minőségit nem kapsz. Inkább fa Cruiser, mint egy kis műanyag penny, de nyilván ezt neked kell mérlegelni.
2022. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen olcsót akarok meg minőségit, mivel az én pénzemből veszem. Nekem nem anyuci, apuci vesz meg mindent.
2022. okt. 18. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is saját fizuból van az említett deszka. De nekem nagyon megérte, nyilván ha ennyit nem tudsz rá szánni és sajnos most olyan időket élünk hogy az alapvető szükségleteket is nehéz kielégíteni lehet hogy az olcsóbb megoldást kell választani.
2022. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!