Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki nem ismerősöm fb-on...

Ha valaki nem ismerősöm fb-on és csak az ismerősei láthatják amit kitesz hogyan tudnám megnézni a bejegyzéseit anélkül hogy ismerősnek jelölném?

Figyelt kérdés
2022. okt. 15. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Roviden: sehogy. Nem veletlenul lehet kulon beallitani hogy ki lassa es ki nem a megosztott tartalmat, pint az ilyen kivancsiskodo kis stalkerek miatt talaltak ki.
2022. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2022. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire megkeseredett ne legyél... Minek akarsz turkálni az oldalán? Valószínű, okkal titkosított és az is, hogy nem vagy friend listáján.


Én is szeretem távol tartani a fura vagy idegen embereket.


Józan paraszti ésszel: közös ismerős profiljáról, ha van és engedi, ám alapon nem valami gerinces megoldás...


Volt egy ex, aki így akarta tudni mi van velem, ám barátom felkeresett és megkérdezett ezügyben, akarom-e hogy megengedje vagy sem. Elutasítottam, a barátom pedig korrekten nemet mondondott.


Ha valaki akar valamit, ne sunnyogva a hátam mögött, hanem keressen fel.


Ha áskálódni akar valaki, annak meg nincs helye a köreimben,melyet alapon megválogatok.


Régen volt olyan, aki mutogatta profilomat, szívfájdalom nélkül törlés, tiltás.

Én se mutogatom mások dolgait, főleg, ha privát/zártkörű.


Tisztelet és gerinc!


Ha akarsz valamit az illetőtől pl kiszemelted, mint párjelölt, akkor inkább írj rá. Már ha erről van szó, ám ki tudja.

2022. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!