Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a téli szünetben...

Mit csináljak a téli szünetben? Van valami jó ötletetek az időtöltésre?

Figyelt kérdés
13 éves lány
2008. dec. 23. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A barátaid merre vannak, és mit csinálnak? Kérdezd ki őket, és csatlakozz ahhoz, aki szerinted a legjobb. De mehetsz több helyre is...
2008. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj,ismételj,dvd-filmeket nézz,sétàlj,menj uszodàba,moziba,segits édesanyàdnak otthon,Làtogasd meg a rokonaidat.

Olvass valami jo könyvet.

Hallgass zenét.

Rendezd àt a szobàdat.

Bàrmit amihez kedved van ezek közül:)

2008. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lazíts!

Én is 13 éves vagyok. Minden nap csinálok valamit. Pld. a szünet első délutánján vettem egy forró fürdőt, kicsit relaxáltam. Másnap filmet néztem, délután pedig vásárolgattam karácsonyra. Tegnap a barátnőmnél voltam, ma úgyszint, csak egy másiknál :P, zenét hallgattunk, horrort néztünk. Nekem nagyon pörög a téli szünet :)

Menj át a barátnőidhez, vagy hívd át őket, menjetek el valahova, pld. moziba stb. Díszítsd fel a szobádat, ha még eddig nem tetted meg.

2008. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Netezz,honfoglalózz,esetleg csetelj. Olvass,esetleg házi olvasmányt. Látogasd meg valamelyik ismerősöd.
2008. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj jégkorizni, épp itt az ideje. Menj el a könyvtárba, keress neked való könyveket, és olvass. Segits anyukádnak. Keress magadnak egy új hobbit. Remélem tudtam segiteni, rég voltam már 13...
2008. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
dögölj
2008. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!