Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez ébredéskor?

Miért van ez ébredéskor?

Figyelt kérdés
Jelenleg 17 éves vagyok. Egyre súlyosabban fordul elő már mindennapos rendszerességgel hogy mikor reggel felébredek semmit sem tudok. Szó szerint semmit hogy ki vagyok milyen nap van hol vagyok semmit. Kell egy 5-10 perc mire eszembejut minden. Ez miért van? Eleinte csak azt nem tudtam milyen nap van. Mostmár egyre súlyosabb. Valaki valami ötlet?

2022. okt. 17. 00:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: ez elég szar mivel eddig általában megvolt mi a terv aznapra mikor indul hova a busz stb. Es igy reggel eleg ijeszto h hirtelen semmit sem tudok
2022. okt. 17. 00:05
 2/5 Faust_Hun válasza:
100%
Szia! Nem lehet hogy az a baj, hogy mentálisan elvagy fáradva? Sok a sztressz meg ilyenek? Esetleg szedsz valami gyógyszert? Talán az okozhat ilyet ( vagy fű a nevedből adódóan)
2022. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lucifer-666 ***** válasza:
Mikor fekszel le? Mikor kelsz? Hogyan ébredsz fel? Mit csinálsz ébredéskor?
2022. okt. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
weed...komolyan mi még a kérdés?
2022. okt. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok a kérdés, mint látod.

Ám ha minden oké és alapon tompul agyad működése, akkor kivizsgálás.


Nálam meg túl aktív.

Ébredéskor 2-3mp és felülök, megyek kádba, mert a fizikai ébredés nehezebb nekem. Közben meg már írom, gondolom át a napi programot.


Lehet menni olyan kivizsgálásra is, ahol az alvásodat figyelik meg.

2022. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!