Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Matrica címkéket hol lehet...

Matrica címkéket hol lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
Gyertyákat szeretnék készíteni és arra szeretnék matricát rakni, de nem nagy mennyiségre lenne szükségem, hanem csak pár darabra. Van itt olyan aki már csináltarott ilyet? Hol lenne érdemes? Láttam, hogy a cewe-nél is lehet csináltatni, az jó minőségű?

2022. okt. 18. 16:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy saját felhasználásra kéne, nem keresnék vele pénzt😅tehát csak az jó ami magánszemélyeknek van.
2022. okt. 18. 16:23
 2/6 anonim ***** válasza:

Helyileg hol? Ha te zalaegerszegi vagy, nem ajánlanék debrecenit.

Magára a testére ragasztanád rá? Mi lenne a funkciója? Biztos, hogy jó ötlet?

Egyébként szinte minden olyan helyen lehet etikettet választani hordozóként, ahol van printelés szolgáltatás. Ha van nyomtatód, akkor saját magadnak is meg tudod csinálni, csak venni kell hozzá ívben öntapadós matricát papírboltban (nincs mindegyikben).

2022. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél etikett címkét és nyomtattasd k valakivel, valahol. valamelyik családtagnak, kollégának csak van színes nyomtatója. Ha nincs, akkor egy fotósboltban biztos segítenek.
2022. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pohárba önteném a gyertyát és a pohárra ragasztanám rá. Budapesti vagyok. Azt láttam, hogy lehet venni ilyet de kb.5000ft mivel sok van benne, de nekem kb.12darab matricára lenne csak szükségem és nem szeretnék erre ennyit költeni😅
2022. okt. 18. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha pont hengeres és sima a pohár. Akkor vízálló etikett-et kérj. Én víztisztát választanék. Talán a Copy Generál tud ilyent.

Más alakra nehéz lesz felragasztani.

2022. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kereskedni szeretnél vele, akkor felesleges.


Veszel pár A4-es matricalapot, simát.

Megtervezed a nyomtatnivalót és úgy szerkeszted, hogy A4-re sok kiférjen.


Lehet venni lyukasztókat. Körtől a kockáig és azzal megfelelően kilyukasztod a lapról a matricát.

2022. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!