Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoval van egy Junior kartyam...

Szoval van egy Junior kartyam 17 vagyok. Es szeretnek vennni a kartyammal amit jelenleg nem en hordok magamnal hanem anyam. (?)

Figyelt kérdés

Ami erdekel az az hogy en teloval fizetek…viszont az otp app mindent kijelez h mit hol vettem pontosan.

Mert van ilyen lehetoseg.

Es szeretnek venni durex ovszert.

ha teloval fizetek es levonja a penzt. Akkor ki fogja irni pontosan azt hogy durexet vettem itt …? Vagy csak besorolja az (egészség,szépséghez?)

Mert van eleg sok ilyen opcio hogy miket vesz az ember es be irja az otp app h miket vettem.

Csak felek mert ha tenyleg kiirja es anyam megnezi majd az appot egyszer mert en mindent megbeszelek vele es nem titkolozom elotte de ezt azert nem akarom h lassa. H mit veszek. Es arra lennek kivancsi h latni lehet majd hogy durexet vettem,vagy ovszert. Vagy hogy fogja elmenteni az otp kartya?



2022. okt. 19. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nincs párszáz ft készpénzed??? ha ennyire titkolni akarod...
2022. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyébként nem írja ki... Csak annyi jön, hogy rossmann, 680 ft.
2022. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülne inkább, hogy veszel, és nem nyersen használod a kolbit.
2022. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!