Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri 15.000ft-ért Bécsbe...

Megéri 15.000ft-ért Bécsbe utazni az osztállyal?

Figyelt kérdés

15.000ft-ot kell összesen befizetni, ahhoz, hogy elvigyenek Bécsbe a karácsonyi vássárra magán busszal és még valami múzeumba is.

Étkezés stb. nincs az árban.

A kirándulás 1 napos.



2022. okt. 20. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Kinek mi éri meg.

A jelenlegi árakat nem ismerem.

Cég csak drágán tankolhat, gondolom ez durván megemeli az utatási költséget.

Honnan indultok?

Pl. Budapestet véve olyan sok idő nem marad Bécsre. Két programra semmiképpen.

Bécs bővelkedik látnivalókjal.

De több órás utazás oda, majd fél óra egy múzeumban, fél öra a vásárban, majd megint egy hosszú utazás nekem nem lenne vonzó. És a költségektől függetlenül írom.

2022. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem megéri.

Én voltam már ilyenen, bár akkor még csak 10e ft volt.

Viszont Bécsbe úgyis fogsz költeni és ott vannak árak az ilyen karácsonyi vásárokon... Tehát mindjárt lesz 30e ft, ha akarsz is valamit.

Étkezés meg, csinálsz pár szendvicset és kész, 15-20 éve ez tök normális volt, vagy manapság már nem így van??

2022. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

megéri, mert sokáig emlékezetes marad, és lesz közös témád is a haverokkal.

Elismerem soknak tűnik a 15ezer, de nem az. Ugyanennyi legyen a zsebedben(nem árt ha kiscímletű euróban)


Figyeld meg, ha csak bámészkodsz, gyönyörködsz, nyitott szemmel jársz, akkor is jó buli.


Ha nem kényszer, akkor na költs, maximum a wc-re, és a családban akit kedvelsz annak pici kis szuvenírt vegyél.


Egy kis oldaltáskában minden fontos elfér, és öltözz melegen, sok belső zsebbel. Azt nem tudják kifosztani a zsebesek.

2022. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

megéri, hidd el, nagy élmény lesz! egyes, nem tudom mi bajod van, budapestről három óra max. de az ország többi részéből se kivitelezhetetlen, mi szegedről mentünk annó gimivel, hajnali indulás, buszon még alvás, a sofőr pihenőidejében reggeli a körgyűrűn valahol, délelőtt városi séta, vásár, délután múzeum, még egy vásár, 7-8 körül indulás haza, érkezés éjfél után valamivel.

vigyetek szendvicset, innivalóra ne költsetek, bécsben iható a csapvíz, csak legyen nálatok egy vizesüveg, egy kávé 3-3.50 euró, ha a koffeinfüggőséget meg kell etetni. ha szuvenírt vesztek, álljatok össze csoportba, sok helyen vannak ilyen 3at fizet 4et kap típusú akciók, leosztjátok, egyből kevesebbet fizettek.

2022. okt. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!