Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Online szivar bolt akik...

Online szivar bolt akik szállítanak Magyarországra?

Figyelt kérdés
Lehet bármilyen ország.

2022. okt. 20. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Még mindig nem rendelhetsz legálisan sem szivart, sem cigarettát külföldről, mert zárjegyköteles, szóval ha meg is rendeled, elkobozzák még mielőtt megkapnád. Magyarországból pedig értelemszerűen nem lehet rendelni, ergo irány a dohánybolt.
2022. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
R*
2022. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
#1: Már hogyne rendelhetnél itthonról, ugyanúgy ahogy piát is.
2022. okt. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Linkelj már egy ilyet, kérlek. Piát eddig max pizza mellé tudtam rendelni, de az is csak sör volt, ami nem zárjegyes. Egyébként ilyenkor hogyan ellenőrzik az életkorodat?
2022. okt. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg azért találták ki a nemzeti dohányboltot, hogy csak ott tudj dohányterméket venni.
2022. okt. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. nem még mindig, hanem már. Mert jó pár éve rendeltem és meg is vámolták és rátették az ÁFA-t. Néhány német honlapon azt látom kiírva hogy 2021 Július óta nem szállítanak, más országba.

5. Ez inkább valami EUs baromság. egyébként az amerikai szivaros honlapokat újabban le is tiltják az EUból netezőkre, GDPR-ra hivatkozva, úgy tudtam felmenni, hogy beállítottam a VPN-t USA régióra és így beengedett, de rendelni régen is csak egy független szállító cégen keresztül tudtam mert az amerikai online szivar boltok csak USA-ba szállítottak akkor is. Viszont most már a szállító cég sem szállít dohányterméket az EU-ba


Piát lehet rendelni, legalább is országon belül mert van ilyen honlap. De simán a kifli.hu is szállít piát vagy ginshop.hu, de whiskey oldal is van. Egyébként ha kártyával fizetsz akkor onnan tudják hogy elmúltál 18, ha pedig nem úgy emlékszem saját szállító cége van ezeknek, és akkor a futár látja kinek adja át.

2022. okt. 21. 07:20
 7/8 anonim ***** válasza:

#4: Ne már, hogy nem találsz. Annyi, hogy ilyesmit csomagautomatába nem szállítanak, a futár meg nem adhatja át, ha nem vagy nagykorú. Hirtelen:


[link]

2022. okt. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi ezt a linket, ezt nem láttam még, de ugyanakkor elég karcsú a választék. Most tapasztaltam egyébként, hogy a dohány bolt itt nálunk a CBA felett kialakított egy kis szivar szobát és legalább vannak normálisabb szivarok, de még mindig elég kevés. Azért ha valaki talál egy külföldi online szivar boltot, olyasmit mint ezek, de nem amerikai és szállítanak Magyarországra az jó lenne. www.cigar.com, thompsoncigar.com.

Ezeket azért szeretem, mert van sampler és ajánlanak is szivarokat amik jók valamint van saját márkás jóval olcsóbb szivar és mind jó volt.

Bár lehet hogy az új törvények szerint tényeg nem rendelhetem be, még ha bolt szállít is. Na ennek még utána nézek.

2022. okt. 21. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!