Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legszebb emléked?

Mi a legszebb emléked?

Figyelt kérdés
Olyan pillanat az életedben, amikor örömödben sírtál, vagy egyszerűen nagyon jó rá visszaemlékezni? Meséljetek. :)
2010. szept. 27. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy hatalmas szerelem:)annyira szép volt...
2010. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a kiscicám aki már nincs :"(

régi osztály

nyaralások

2010. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vok

és neked kérdező ?

2010. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem sajnos nincs ilyen :)
2010. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az első szerelem...

Sokszor eszembe jut.

2010. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
még kisgyerek voltam , szüleimmel elmentünk a Balcsira és az állatkertbe is . egy napos kiruccAnás volt , de asszem az a nap volt a legszebb . se előte se utána nem mentünk nyaralni
2010. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszer régen, mikor még kicsi voltam, emlékszem egy napra. Nyaralni voltunk... Nem volt semmi különleges benne, de az volt életem legszebb napja. Egész nap nevettünk, és semmi veszekedés nem volt. Ami nálunk nagyon ritka.
2010. szept. 28. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Még pár éve történt, az első síelésem alkalmával. Nagyon izgultam, mert a társaság 70%-a ismeretlen volt számomra, és egy hétre mentünk... Aztán szerelmes lettem egy férfibe, aki a baráti társaság tagja volt. Nagyon sokat hülyéskedett, igazi jóhumorú, jóképű férfi volt. Nagyon jó volt, hogy Vele síelhettem... :) Azóta másként alakultak a dolgok: két gyereke született, és elvett feleségül egy nőt.
2011. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még kicsi voltam és felmentünk a nagypapámékhoz és órákon keresztül a nagypapámmal beszélgettem. Előtte való nap egy kicsit morcos voltam úgyhogy aznap tettem jóvá :) Mikor elmentünk, jó nagy ölelést kaptam tőle, sok puszit, még arra is emlékszem hogy áll a kapuban és integet és mosolyog és csillognak a szemei. Másnap meghalt és utána majdnem egy évig borzalmas rossz volt, majdnem minden nap sírtam és nagyon szomorú voltam úgyhogy ez az emlék nagyon kedves a számomra, mert akkor láttam a legboldogabbnak. Most 14 éves vagyok, akkor 8 voltam
2011. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!