Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni vörös színű...

Hol tudnék venni vörös színű szemcseppet?

Figyelt kérdés

#szem #Halloween #szemcsepp #vörös szemcsepp
2022. okt. 22. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson bármilyen folyadékot vagy idegen anyagot a szemedbe cseppenteni vagy kenni, ilyenek nincsenek. Nem használtál még soha szemcseppet? Azonnal elvakít és addig nem látsz rendesen míg fel nem szívódik vagy a könny ki nem mossa a szemedből. Nem tudod csak a fehér részét megszínezni a szemnek, mert a könny úgyis szétteríti.

Esetleg színes kontaktlencsével próbálkozhatsz, ha elviseled. De ne legyél ostoba, főleg ne kockáztasd a látásod.


Vannak speciális szerek bizonyos körülmények közötti használathoz (filmforgatás pl.), de még így is vannak egészségügyi kockázatai, és nem ér meg ennyit, hogy ilyenekkel kísérletezz.

[link]

2022. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Nem használtál még soha szemcseppet?"

De, utoljára pont most nemrég


"Azonnal elvakít és addig nem látsz rendesen míg fel nem szívódik vagy a könny ki nem mossa a szemedből. "

Én ezt nem tapasztaltam


Köszönöm a linket egyébként, erre gondoltam

Majd utánanézek a kockázatainak

2022. okt. 22. 14:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!