Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásároltatok már a Wish oldalról?

Vásároltatok már a Wish oldalról?

Figyelt kérdés

Amit vásárolni szeretnék ott a legolcsóbb, de nem merek vásárolni, amíg nem ír valaki saját véleményt róla.


Nekem van web kártya számom, es gondoltam átutalok oda annyit amennyit fizetni kell, hogy onnan aztán ök pont annyit tudjanak levonni. De valamiért nem működik.


Merjek utalni vagy inkább hagyjam őket, légyszi segitsetek!



2022. okt. 31. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Wish a legismertebb online piacterek között van, el nem fogják lopni a pénzed. Sokkal inkább a termékek minősége, a felárazós átverés a probléma. Attól, hogy egy 1000 forint értékű termékre odaírják, hogy 3000 forint és fölötte áthúzva hogy 30000 volt az eredeti ára (de csak most, csak neked, nagyon gyorsan még 8 órán keresztül 90%-kal le van árazva), az kamu. Azt hiszed, hogy egy 30 ezer forintos árkategóriájú terméket veszel, miközben a 3000 forintban már benne van az előállítási költség és az eladó haszna is. A hihetetlen leárazás pedig végtelenítve van és automatikusan újraindul ismét egy sürgető lejáratú számlálóval. Ezeket a dolgokat az EU-ban büntetik a fogyasztóvédelmi hatóságok, de Kínában nem, így gond nélkül visszaélnek vele.
2022. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a cikk szolgáljon elrettentő példaként (meg ahogy az előttem szóló is írta), soha ne vegyél onnan semmit, meg fogod bánni: még ha a pénzed valóban visszaküldik, akkor is rettenetes élményben lesz részed, ráadásul tényleg minden termékük csak környezetszennyezésre jó, akármit is rendelnél onnan!


Olvasd csak végig a cikket, és te is meggondolod majd magad!

2022. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. nov. 6. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!