Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem vagyok...

Miért van az, hogy nem vagyok szerelmes egy lányba, de amikor meglátom a barátjával, irigy leszek?

Figyelt kérdés
Én azt akarom hogy boldog legyen

2022. nov. 1. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Mert szerelmes vagy bele.
2022. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Jaja, csak ezt még magadnak sem ismered be.

Nekem is volt ilyen, majd találkoztam egy másik lánnyal, aki egyedülálló volt, és azóta is együtt vagyunk.

Próbáld meg valahogy túltenni ezen magad, és keress egy olyan lányt, aki tetszik, és szabad, és ismerkedj vele, mert ezen a kérdésen fölöslegesen epeszted magad, mert ő nem a tiéd, hanem másé.

2022. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális
2022. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En a gyerekem apjaval vagyok igy. Mar jo par eve nem vagyunk egyutt. Neki volt azota tobb eves kapcsolatta, nekem nem. Iden ugy jott ossze, hogy az o szuleinel voltunk 1 hetet nyaron a lanyommal (kulfoldon elunk) es a volt parom is pont akkor volt otthon. Jott - ment ossze vissza a lanytestvereivel meg azok baratnoivel. En olyan rohadt feltekeny voltam! Pedig azt hittem, hogy ez an ember engem mar nem tud megmozgatni.
2022. nov. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!