Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő míg a writeaprisone...

Mennyi idő míg a writeaprisoner.com-ról írt e-mail megérkezik a rabhoz?

Figyelt kérdés
Először írtam neki, aki csinálta már mennyit kell várni kb?

2022. nov. 6. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy honapban kétszer nyomtatják és küldik ki az emaileket a raboknak. Tehát kell idő, amig ők feldolgozzák, és továbbitják nyomtatott levélként, aztán mig az amcsi posta kiküldi a börtönöknek, aztán utána idő, amig a rabok megkapják bent. 4-6 hét biztosan.

Választ nem biztos, hogy kapsz, mert Európába drágább a levélküldés, nem biztos, hogy arra akarja pazarolni az ember a pénzét, hogy ide küldjön neked vissza válaszlevelet.


Remélem tisztában vagy azzal, hogy ők nem emailt kapnak, hanem az emailben küldött üzenetedet nyomtatják, és küldik el neki hagyományos levélként.

Illetve, hogy tőle, ha érkezik válasz, az sem emailként, hanem hagyományos levélként érkezhet. (nincs hozzáférésük internethez)


Egyébként miért írtál valakinek?

2022. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy postán közlekedik a levél.Koszi én is egy hónap körülire becsültem.

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy amikor elkezdtem írni az e-mailt,a lakcímemet alapból beleírta a rendszer, a rab a bemutatkozó leírásában írta hogy a lakcímet is írjam bele, de mivel már alapból a regisztráció miatt azzal kezdte a levelet automatikusan,így mégegyszer nem tartottam fontosnak, de mikor elküldtem és visszanéztem a szöveget a lakcím már nem volt ott. Tehát most a kérdés hogy látni fogja a címet? Egyébként csak ki akartam próbálni.

2022. nov. 6. 13:22
 3/7 A kérdező kommentje:
És még az lemaradt, hogy nekem ez ingyenes? Ha elektronikusan küldöm... Nem tervezek rendszert csinálni belőle de azért nem szeretnék meglepi csekket. XD
2022. nov. 6. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


Nem kell beleirnod az üzenetbe.


Megnézted, hogy miért itélték el?

Én félnék kiadni a lakcimemet, még ha egy oceán is választ el:D

Meglehet oldani a levelezést emaillel is, jpay vagy corrlinks segitségével, ha komolyabban gondolod, hogy valakivel tartani akarod a kapcsolatot.


Pénzt semmiképp ne küldj!

Illetve gondolj bele abba, hogy ha elkezded, és hirtelen abbahagyod, mikor már egy pár levelet váltottatok, az lelkileg elég megviselő is lehet számára...

2022. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendi, köszi. Rabnak nem küldök nyilván én a levelezés díjára gondoltam. Egyébként egy elegáns gyilkosról van szó, tudom debil vagyok de ez van. Szeretném feldobni a napjait.
2022. nov. 6. 13:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha nincs netük akkor hogy oldom meg a jpay? vagy az offline?
2022. nov. 6. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


How does my individual receive Email?


When sending email to an inmate/offender, your email may be received in printed or electronic format.


Printed Email

Some facilities do not have the equipment for delivering your emails electronically. Instead your email is received by the facility and then it is printed and handed to the individual the same way they would receive traditional hard copy mail.

If the facility has the ability to scan a reply from the individual into a pdf then you can pre-pay for a reply. The individual will be given paper to write the reply which will then be scanned into a pdf and sent to you as a reply email.


If the facility does not have the ability to scan a reply from the individual they will have to send their reply through regular mail.



Van olyan börtön, ahol lehet, hogy net nincs, de belsős emailt használhatnak.

Sok mindentől függ, az adott államtól, az intézettől, a büntetés fokától, stb....


Ezért is furcsa, hogy csak ugy random ir valaki valakinek, anélkül hogy tudná, hogy mi engedélyezett neki.

2022. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!