Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek azokra a hónapokra...

Szerintetek azokra a hónapokra amikor külföldön tartózkodik valaki kell fizetni lépcsőházi takarítási díjat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a lakásszövetkezeti(vagy albérleti, stb), szerzödében benne van, akkor igen - ez éppen olyan, mint a közös költség, ez jár.
2010. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is laktam albérletben egy házban 3 hónapot, de az éves elszámolás után amik jöttek különbözeti csekkeket is nekem kellett kifizetni(nem csak amit én ezalatt az idő alatt fogyasztottam-ez a jó az átalányban...)

valamint a kéménydíjat is (ami asszem félévente van) velem fizettették ki

2010. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
semmi szerződés ...a lakók fogadtak valakit aki takarít ..inkább csak mázol....havi 7oo ft-ért lakásonként.
2010. szept. 29. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!