Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen cigit ajánlotok kezdőknek?

Milyen cigit ajánlotok kezdőknek?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el cigizni és Marlboro red-el kezdtem és egy kicsit erős viszont jó a szűrője úgy néztem. Tudtok valami olyan cigit aminek jó a szűrője és egy kicsit gyengébb?

2022. nov. 13. 01:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Egyiket se...ezt te sem gondolod komolyan.
2022. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"viszont jó a szűrője úgy néztem"

És ezt mire alapozod, milyen mérési technológiát alkalmazol, vagy mely tulajdonsága tűnik jónak? Szép a színe?

32 év kemény dohányzás (igazi cigaretta, nem gőzbiszbaszok, két-három doboz naponta) után azt javasolnám, hogy ne szokj rá, ha jót akarsz.

Persze ezt te meg nyilván leszarod, mert attól leszel egyenrangú a többi kis barátoddal, ha te is bagózol.

Szóval, mivel ma az ízesített szarok a menők, javaslok egy vanília-mangó ízű extralight valamit.

2022. nov. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2 teljes mértékben egyetértek veled. Közel 20 éve dohányzom, nem ajánlom senkinek. A leszokás már nem opció. Bárcsak sosem gyújtottam volna rá.
2022. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Én anno domini még Helikonnal kezdtem, na az elég brutális volt. Aztán sokféle cigi kipróbálása után leragadtam a barna szofinál, nekem az tetszett a legjobban, szívtam is 10 évig napi 1 dobozt. Jelenleg iqos-t használok, mert az kevésbé káros, és cserébe nem is bűzlik tőle az ember.
2022. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem igaz hogy nem opcio. 18+ ev utan egyik naprol a masikra szoktam le, es azota sem szoktam vissza. Ennek 12 eve.
2022. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 hat szerintem a barna szofinal keves rosszabb cigi van / volt, talan a symphonia meg az ilyen legalja munkas/kossuth/fecske vertek (alulrol). Annal meg a piros 'multiflipper' is jobb.
2022. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 Ez egyéni megítélés kérdése, és én a barna szofit találtam a legjobbnak. Vannak annál sokkal aljasabb dolgok is, példának említeném a Viceroyt(hálistennek már nem gyártják, konkrétan lószar íze volt), az ukrán cigiket (kellemes, égett gumis zamattal), vagy a szivarkákat (instant tüdőrák). Szóval ha néha bulizásra kerül a sor, én még mindig barna szofit veszek, mert nekem személy szerint ez jött be. Egyébként valaha kipróbáltad, vagy csak úgy okoskodni szeretnél?
2022. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 kb. 18 evig dohanyoztam, van osszehasonlitasi alapom. Felemlegethettem volna a Porti-t (alban) meg a Priluki-t (ukran), igazad van, ezek tenyleg sokkal sz.rabbak voltak szinte barmelyik magyarnal.
2022. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán még a Marlboro fine touch jött be nekem a barna szofi mellett, csak az előbbi olyan gyenge volt számomra, mint a hegyi levegő, kettesével szívtam.
2022. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyen cigire nem ajánlom, hogy rászokjál. Semmi értelme, pénzkidobás és büdös, egészségtelen. Ha már rászoksz, akkor nem lesz egyszerű lemondani róla, ha egyszer le akarsz majd. Egy csomóan megbánják, hogy rászoknak.
2022. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!