Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tennisi24 sportfogadó oldal v...

Tennisi24 sportfogadó oldal vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok a véleményeteket kérném.

Tennisi24 sportfogadó oldalról azt hiszem az oldal orosz.

Megbízható? Ki fizeti a nyereményeket? Ilyesmikre lennék kiváncsi. Köszi a válaszokat



2022. nov. 18. 17:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia, neked azóta lett valami tapasztalatod?? Vagy nem mertel semmit csinalni?
2022. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia

Nem mertem még kiprobálni sajnos nem nagyon találok véleményeket sem az oldalról de ha te meg tudsz valami légyszíves írd le nekem is :)

2022. nov. 29. 20:55
 3/12 Fabio17 válasza:

Sziasztok

Tapasztalat: először 50 euró befizetés, számlán 44 jelent meg. A nyereményt nem tudtam ki utalni, minimum 600 eurónak kell lennie a tranzakcióhoz. Csak a befizetésből játszhatsz, a nyereményt nem tudod egyből vissza rakni. Össze jött a 600 euró tranzakció indít. Elutasítva, mert nem volt 3-szori befizetés még. Oké, még 2 befizetés közbe fogadások stb

Kifizetés indít, 3998 euró.

Másnap elutasítva. A befizetés számlán a kifizetendő összeg 10 %-ának ott kell lennie.

Dilemma, hogy dobjak-e még fel 70 eurót, hogy legyen befizetés számlán 60, hogy megpróbáljam kifizettetnia a minimum 600 eurót

2022. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Joe23 válasza:
Sziasztok én ugyan így voltam mint te fabio fel töltöttem 90 eurot és 900 euroval elinditotam a kifizetés múlthéten szerdán eddig még nem kaptam meg a pénzt azt mondák hogy 5 vagy akár 14 munka nap is lehet a kifizetés, az a kérdés már hogy ténylegesen ki küldik e a pénzt vagy csaló oldal majd kiderül .
2022. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fabio17 válasza:

Sziasztok!


Tegnap én is el indítottam egy 600 eurós kifizetést. Ezek alapján Joe nem valószínű, hogy holnap megérkezik. Ugyanis nekem 2 banki munkanapot írtak. Még az általad említett 14 banki munkanapot is. Sőt 30 napról is szó volt.

2022. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Joe23 válasza:
Sziasztok ! Nem tudom mi lesz a vége de most találtam egy oldalt amin azt állítják hogy csalók meg régi mecseket tesznek ki és azokat játszák le rajta újból Link : [link] nézd meg itt a link a legvégén van egy commet amibe írta egy ember csak angolul!
2022. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fabio17 válasza:

Sziasztok.

Ma már nem nyílik meg az oldal.

2022. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Sziasztok azóta sem kapott senki pénzt? Elég nagy összeget bukok ezek szerint én is.
2022. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Joe23 válasza:
Sziasztok nem kaptam meg a pénzt és ez a 3 hete hogy elinditottam a Tranzaciót úgy hogy szerintem kapmu az egész !
2022. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne hagyjátok annyiban! Menjetek el a rendőrségre és tegyetek feljelentést! Hozzatok létre egy messengenger csoportot írja le minden károsult mi történt és mindenki menjen be a hozzá legközelebbi rendőrkapitányságra. Mondjátok, hogy nem ti vagytok az egyedüliek akit átvertek ....
2022. dec. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!