Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kuvasz kutyával hogyan barátko...

Kuvasz kutyával hogyan barátkozzak össze, hogy ne akarjon megtámadni?

Figyelt kérdés

Anyukámnak van egy nyolc hónapos kuvasz kutyája. Utoljára nyáron láttam, akkor barátságos volt velem. Viszont ahogy nő, mindenkit megakar támadni, akit nem ismer. Hallottam a fajtáról, nekem is van kutyám és nem is félek anyuétól. Nagy lelkesen mentem hozzájuk, de ő bezárta amíg bementünk kocsival. Gyanítom ez is kiváltotta az ellenszenvet a kutyából. Sötét is volt, nem is látott. Ahogy kiszálltam, ment neki a kerítésnek. Ugatott, mint aki mentén szét akar tépni. Semmi félelem nem volt bennem, de nem értem ez miért van így, hogy már látott és egyáltalán mi az, hogy nem hallgat a gazdájára?!

Anyu nem falkavezer. A kutya lesz az, ha ez így megy és ez nem jó. Ezzel tisztában vagyok.

Arról viszont gőzöm sincs, nekem mit kellene kezdenem vele?

Sose viselkedett így velem kutya...



2022. nov. 19. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Hamar a kezedből fog enni!
2022. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!