Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg miben...

Hogy találjam meg miben vagyok tehetsége és mi bennem az a +?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jó jó... Ez egy olyan kérdés amire csak magam jöhetek rá, de hogyan?


Jellemezni egy személyiséget nehéz három szóban, nem hogy egyben (Én még az egyszavas jellemzésen nem gondolkodtam, de a triplájában igen. [Ti hogyan jellemeznétek magatokat ilyen módon] ) három szó ami rám utal:

Fotó, Program, Matek...


...hogy miért?

E három dologban látom a szépséget (na jó azért a matek picikét kilóg a sorból, ilyen tekintetben :D )


--> Nah visszatérve az eredeti kérdésre, hogy csináljam, hogyan legyek egyedi?


-->Próbáljak ki mindent ami érdekel?

Ez merész vállalkozás lenne, bár próbáltam már, írtam programot és ezt is tanulom az emelt matek mellett -.- meg próbálgatok fényképezgetni is, és az 1-2 kivételtő eltekintve sztem nem túl jók...


Nah kicsit elkanászodtam, de kíváncsi vagyok a véleményetekre :D


17/F


2010. szept. 29. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem inkább azt keresd hogy mi az amit szeretsz csinálni és azon indulj el.

én pl szeretek segíteni az embereken ezért én majd ha arra kerül a sor pszichológiára megyek:D

szerintem ha nem találod meg a tehetségedet, akkor csináld azt amit szeretsz és akkor arra gyurjál:D


16/L

2010. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pontosan ezt akartam írni én is, de megelőztek :D

Amit az ember szeret csinálni, az valószínűleg könnyen megy neki, ergo tehetsége van hozzá. Lehet, hogy nem is a cselekvés a fontos, hanem az, hogy miért szereted annyira. Tudod, mint a viccben:


-Mi szeretnél lenni Móricka, ha felnősz?

- Festőművész, ablakpucoló vagy nőgyógyász.

-Hát,ezek elég különböző szakmák...

- Mindegy, meztelen nőket akarok látni, és kész!

2010. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

HiHi...

Én is szeretek segíteni az embereknek, ezért elég aktív vagyok az oldalon, próbálok mindenhez hozzászólni...


Pszichológus :) aranyos ...


Ömm, én ezt a három dolgot szeretem csinálni és a tervbeimben is úgy vagyok, hogy jövőre emelt matek éretségi és emelt infó azt irány az Elte web-programozói vagy programozó-mérnöki kara :D

(de ez csak terv, viszont az informatikus jövő tuti befutó)

2010. szept. 29. 18:55
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja igen meg a gyúrás...

Nagyon szívessen gyurnék én, nyáron el is olvastam egy könyvet (amivel szó szerint is lehetett gyúrni :D ) a JavaScriptról, meg is tanultam, de most a suli miatt nem tudok sokat olvasni mert rohadt szemetek a tanárok :O (viszont az Őszi szünetet ki akarom használni a Java megismerésére de ez megint csak a terveim ... :D )


A neten sok profi fotót nézek, és sokra azt ennek 3/4 gyönyörködök rajtuk, azért is mert "szép" a kép, de úgy gondolom sok jó képet én is tudnék csinálni, de egy profi kép nem csak azért jó mert "szép" hanem főleg azért mert kreatív és sokat mondó...

Na itt a probléma, kreativítás is megyeket, de nincs hozzá elegendő eszközöm...


Pl ma este kerestem a fejhallgatómhoz bármi olyat, amit egy jó képhez kell, ötletek voltak, de semmim nincs hozzá.

(pl: se bakelitlemez, MP4 nem illik hozzá, keverőpultom sincs, hangfalam sincs olyan se membrán stb....)

2010. szept. 29. 19:03
 5/7 A kérdező kommentje:

(unalmas mi??? :D )


Szóval összegezve, nem tudom megmutatni magam, így nem vagyok egyedi csak egy gyerek a gimiből egy kisvárosban...

Értitek már, mit akarok mondani?

2010. szept. 29. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

én megértelek én is kisvárosi vagyok és sokáig nem tudtam mi akarok lenni.

és most ez hülyén fog hangzani de eldöntöttem hogy okos ember leszek:D és mindenáron azt akartam h ott legyen a nevem előtt a dr. nem azért mert öntelt lennék meg egós de szerintem az egy nagyon tökjó dolog...

és azon gondolkodtam h mi lenne az amivel ezt eltudnám érni, és akkor mondta az egyik ismerősöm h szerinte próbájam majd meg a pszichológiát mert szerinte nagyon empatikus emberke vagyok.

és akkor megvilágosodtamXD

és azóta tudom h az akarok lenni...

és most h miért írtam ezt a sok rizsát?

hát azért mert én is csak egy véletlennek köszönhetem h tudom mi szeretnék lenni:D


remélem hamarosan neked is jön az isteni sugallat:D

2010. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van fényképezőgéped - menj ki az utcára! Rengeteg téma van. Vagy pl tárgyak árnyékával játszhatsz vagy akármivel. Ha van kreativitásod, akkor nem lehet az eszközeid hiányára fogni, hogy miért nem csinálsz semmit aminek mondanivalója van... (nem bántásként mondom) Próbálj portrékat csinálni csendéletek helyett. Emberből annyi van, mint a szemét.


És igen, próbálj ki mindent, ami érdekel! :) Max kiderül, hogy nem is annyira érdekel.

2010. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!