Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha szeretnék eladni valamit,...

Ha szeretnék eladni valamit, de foxposton akarok valamit elküldeni, az hogy is mükődik pontosan? Többi lent

Figyelt kérdés
Kell hozzá, bankszámlaszám? És mielőtt feladok valamit, azt neten kell megoldani elöszőr és utána az automata..?
2022. nov. 22. 07:53
 1/6 A kérdező kommentje:
És az doboz állapotán kívűl, (nyílván jó állapotú dobozt küldök) mind1 milyen a doboz, amibe küldöm a terméket? Úgy értve nem baj ha pl deichmannos dobozban küldöm?
2022. nov. 22. 08:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem mész fel a Foxpost oldalára, regisztrálsz be és nézed meg az

útmutatót? Nem lenne egyszerűbb?

2022. nov. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz 200 iq. Kösz
2022. nov. 22. 09:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de nem jutottam előrébb. Szóval egy kérdésem van. Lehet a szállitásí dijat kp-ban fizetni?
2022. nov. 22. 10:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja semmi megtaláltam a választ
2022. nov. 22. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Automatánál csak kártyával lehet fizetni!

A csomag feladását elintézed a neten. Odamész az automatához, beírod a kódot, kinyík az ajtó rácsapod, kifizeted és mész a dolgodra.

2022. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!