Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok még mindig...

Miért nem tudok még mindig tippmixen fogadni?

Figyelt kérdés

Már 3 napja hogy bejelenkeztem és akartam is egyből egy meccsre rakni de elkérte a személyi és a lakcím kártyámat hogy képet is rakjak fel hogy biztosan elmúltak 18 és hogy az vagyok akinek mondom magam. Azt írta ki hogy e-mailre kapok majd üzenetet hogy ha sikerült az ellenőrzés de még azóta se kaptam.

Másoknak is volt e ilyen probléma vagy alapból nem kért képet?



2022. nov. 23. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár én lottóztam, a személyi, lakcímkártya adatokon túl nem kért semmit, azonnal tudtam fogadni.
2022. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azokat kérte el tőlem is de nekem még után kérte hogy képet is mutassák róluk
2022. nov. 23. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a Szerencsejáték Zrt. kérte, és nem valamilyen hamis adathalász oldal?


Tőlem is csak a személyazonosításra alkalmas igazolvány és a lakcímigazolvány adataimat kérte, ezeket elküldi az állami nyilvántartásba, és onnan kétféle választ kaphat: egyezik, nem egyezik. (Utóbbit akkor, ha bármilyen adat nem egyezik; nincs barkóba játék, hogy megadnák mi nem egyezik, hogy azt találgatni lehessen.) Az ellenőrzött adatok alapján egyértelmű az életkor.

A fentieken kívül, nyereményutaláshoz szükség volt bankszámlaszámra.

El nem tudom képzelni, mi alapozza meg a Szerencsejáték Zrt. gyanúját, ha az adataid egyeznek a Belügyminisztériumi nyilvántartásokkal, és kiszámolható az életkorod. Ha meg nem egyeztek volna, akkor mindegy lenne az életkorod, nem engednének regisztrálni.


(Én nem is tudnék fényképet küldeni az okmányaimról: nincs szkennerem, okostelefonom, fényképezőgépem. És nem tudom hogyan áll, de úgy nyolc éve, mikor volt szkenneres nyomtatóm, a személyazonossági igazolvány szkennelésekor tiltás értesítést kaptam. Utána érdeklődtem, és arra jutottam, hogy hologram jeles anyagot nem másol, nem szkennel, mert az, pénz is lehet.)


Nem tudom, válaszol-e itt olyan, aki hasonló helyzetben volt; lehet, hogy gyorsabb, és főként az esetedhez igazodóbb választ kaphatsz a Szerencsejáték Zrt.-től.

2022. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!