Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2006.Honda City 1.3.benzines.V...

Tamás1980 kérdése:

2006.Honda City 1.3.benzines.Villágit a check engine lámpa a szervizbe nem találtak hibát mikor átnézettem,menet közben én se veszek észre rajta semmit, járt már igy valaki? Rárakták gépre nem tudtak semmit kiolvasni.

Figyelt kérdés

#Motorlámpa vissza jelző
2022. nov. 24. 17:06
 1/1 anonim válasza:

Ha a szerviz nem tudott erre mit mondani, akkor a gyakorikérdések sem fog, hidd el. A check engine ezer meg egy dolgot jelenthet, szerintem kontárokhoz vitted, mert ha még tényleg nem is tudnak semmit kiolvasni, és a motor-kipufogó rendszer elemeit alaposan(!) átnézve tényleg semmit sem találtak, akkor legalább megpróbálták volna törölni a hibakódot, és megnézni, hogy visszajön-e. Olcsó diagnosztikai eszközök sokszor nem tudnak minden vezérlőből hibát kiolvasni, míg pl. egy Bosch KTS igen, jobb helyeken ilyet használnak. Én elvinném máshová.


Ja, és nézd meg a tanksapkát, a check kivillanhat, ha nincs rendesen a helyén.

2022. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!