Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha 17 évesen még...

Mennyire gáz ha 17 évesen még szűz vagyok, nem dohányzom és még nem voltam soha részeg? 17/lány

Figyelt kérdés

Gyógyszert szedek nem ihatok. Bulizni sem voltam még soha kb mert ugye nem ihatok meg nem igazán vannak barátaim ezáltal még nem is szexeltem. Szerelmes sem voltam még soha. És nem, nem vagyok asszexuális.

Dohányzást akkor prábaltam ki amikor elfogyott az esti gyógyszerem és kivoltam idegileg. Az is csak fél szál barna szivarka volt. Ezen kívül nem szívtam még soha cigit és félek hogy ezért a korombelik körében lúzernek számitok. Apukám masszív dohányos és azt látom hogy a dohányzás az ilyen alja emberek szokása ezért sem vonz. Nem vagyok katolikus, nem azért "őrizgetem" a szüzességem.



2022. nov. 24. 17:11
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
És még csók sem volt soha
2022. nov. 24. 17:23
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

Mai romlott világba ezt reklámozod biztos leszólnak, hogy gáz, de egyébként a normális emberek szerint nem gáz ez, sőt én inkább értékelem, hogy nem egy züllőt r!b@nc vagy, mint a korosztályod javarésze.


Bulizni meg attól még lehet, nincs alkoholhoz kötve.

Szerelem úgyis csak akkor jó ha kölcsönös, ha egyirányú akkor egy nagy szenvedés az egész.

Szivarka a legalja, de egyébként sem jó semmire a cigi, büdös, drága undorító, aki szerint nem, az azért mondja, mert dohányzik.


Egyébként meg mit érdekel mit gondolnak mások? Neked jó így akkor élj így, volt egy munkatársam aki 38 éves NŐ volt és még sosem sz3x3lt, gáz? hát 38 évesen elég fura, de ő dolga, ha nincs rá igénye.

2022. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2022. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális
2022. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
semmi bajod nincs, normális vagy
2022. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nehogy szégyeld hogy nem iszol nem dohányzol. Milyen gyógyszert szedsz
2022. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
74%
Bezzeg ha egy sràc ìrnà ezt ki.. na egyből elhordanàk mindennek is
2022. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
92%
normális vagy. Ennyi. És ne akarj mindenáron más lenni.
2022. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
91%
Ilyennek képzelek egy lányt magam mellé egy életen át. Persze -idővel gyerekek is legyenek, előtte meg csók is, de nem kell, mindezt fiatalon 17évesen megvalósítani.
2022. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
63%
Légy a barátnőm lecci
2022. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!