Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpressen rendelésem...

Aliexpressen rendelésem megkapom valaha?

Figyelt kérdés
Aliexpressen rendeltem és félúton visszaküldték a csomagomat a feladónak. Írtam üzenetet, de csak automata ír. Mit lehet ilyenkor tenni? Van rá esély, hogy ezeket a csomagokat újraküldik?
2022. nov. 26. 01:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérem csak az írjon aki használja az aliexpresst és volt hasonló cipőben.
2022. nov. 26. 01:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem futottál ki a protection time-ból, akkor nyiss dispute-t. Vagy újra küldik, vagy visszakapod a pénzt.

Ha már lejárt a protection time-od, vagy lezártad a tranzakciót, akkor bukó.

2022. nov. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esélytelen. Alin csoda, ha igazi emberrel levelezel.


Aliról írtam itt is 6-os válaszolóként:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2022. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ui. : alin csak olyan terméket vegyél, ahol a vásárlók létszáma magas +olvasd végig a kommenteket.


Vannak ahol képekből megmondod hogy kamu a komment is. Pl ugyanaz a kéz, környezet, asztal, fény-árnyék, képminőség stb.


Mert ugye kommenthamisítás is megy.

2022. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Angliabol rendeltem Lamoda oldalról csizmát

A csizma 27ezret ér 4500 a Posta(Landmark) Angliabol 11ezres vámot állapítottak meg! Öszessen 43ezerböl fog megallni, de remélem minden rendben lesz és hozza a posta

Múltkoraban már rendeltem 1neve nincs oldalról, és csomag nem jött meg, ott 17ezer bukta volt!

2022. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt ez a 3 dolgot veszel és minden 800ft. Volt olyan csomag ami megérkezett, de volt amit visszairányítottak. Az eladó is ugyanaz "digital store". Lehet valamelyik tételnél nem rendeződött a vám a 3 termék közül. Egyébként azóta vitát nyitottam a csomagból 1re megadták a másik kettő még függőben van. Az a fura, hogy 800 forintot fizettem érte, de 1500 forintot fizetnek 1 termékért visszatérítésként. Furcsáltam is, hogy vásárlásnál 800 számlázásnál 1500ft/darab, de a 3 termék együtt így is 2500ft volt azaz 800ft/darab. A számlázott és nem a végelszámolt árat vették figyelembe. Ezekszerint még jobban is jártam. Most vagy valami hiba lehet, vagy észrevették a hibát és javították. A 2 termék 6 dollár-nál termékenként 1400forintot kell mostmár fizetni. A dollár árfolyama úgy néztem nem változott drasztikusan az elmúlt naphoz képest. Tehát a 6 dollár még mindig nem 4500ft csak 2500-3000ft(kéne legyen). Érthetetlen.
2022. nov. 27. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!