Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van kifejezés az ilyen gyerekre?

Van kifejezés az ilyen gyerekre?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy elkényeztetett de az elkényztetett gyerek szerintem olyan hogy meg kap mindent és nem ütközik gondokba mert a szülei megoldják, persze nagyképű is. De az olyan gyerek aki szegény, és mindent magának kell megoldania, és mégis "nagyképű" arra mi a kifejezés? Igen magamról írtam elég sokat vágják hozzám hogy nagyképű vagyok meg bunko, én ezt mindig annak tudtam be hogy a dadogásom miatt nem tudom kifejezni magam, ezért inkább elhagytam néhány szót mint pl:kérem,. Meg elégé rideg is vagyok, lehet hogy ezért gondolják rólam?

2022. nov. 29. 06:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk az ilyet úgy nevezik, "kis pöts".
2022. nov. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neveletlen.
2022. nov. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk + nagyképernyős környék bohóca a megszokott kifejezés.
2022. nov. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"Kis pöts" xD
2022. nov. 29. 08:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt a "nagyképernyős környék bohóca" -t nek nagyon értem, kifejtenéd?
2022. nov. 29. 08:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyképernyős = nagyképű, nagyarcú a többit meg ki tudod következtetni , ha ilyen briliáns kérdést tettél fel. Ne vitatkozz! Kérdeztél, kaptál válasz!!!
2022. nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem vitatkozom, csak visszakérdeztem
2022. nov. 29. 08:48
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ezen sürgősen változtass, kérdező, mert kétszeresen is hátrányt szenvedsz. Azt mondják rád, "nagyképű alak, pedig ég beszélni sem tud".
2022. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A dadogáson túltenni magad egy nehéz dolog. Ha önerőből nem sikerül, fordulj szakemberhez, ugyanis elképzelhető, hogy mélyebb pszichológiai okok állnak a dolog mögött.
2022. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!