Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fenyegettek már meg azért...

Fenyegettek már meg azért mert mondjuk értettél a számítástechnikához?

Figyelt kérdés
Engem ma megfenyegettek mert értek a számítógépekhez és akkor már biztos hacker vagyok és feltöröm más fiókjait,de közben én a számítógép szereléséhez telepítéséhez ilyesmihez értek 🙂 Mondjuk dicséretnek is vehetném ha már ezekhez értek hacker is vagyok de nincs kedvem hozzá,hogy szétverjenek.Miért hiszik azt ha valamihez ért az ember akkor minden máshoz is?

2022. dec. 1. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért fenyegetne meg valaki minden egyéb ok nélkül? Az, hogy mihez értek, az nem ok erre.
2022. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm rám fogott egy dolgot és mivel én értek a számítástechnikához én már akkor biztos,hogy hacker is vagyok
2022. dec. 1. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor bizonyítsa is be, mert bármit rá lehet fogni bárkire, bármilyen alapon. Csak ez bizonyíték nélkül nem túl okos dolog.
2022. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj ez gazdag cigány gyerek már szét akar verni itt nincs magyarázkodás ezeknek elborul az agya szétvernek.
2022. dec. 1. 22:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyeneket kiszolgálni.


De ha máskor megteszed, hogy szerelsz neki, akkor rakj rá keyloggert és kövi szereléskor tudni fogod felhasználóihoz a jelszavat. XD aztán szivasd.


Ha már hackeléssel vagy vádolva xD


Amúgy mondd meg neki, a programozás, hackelés és a szerelés, telepítés ég és föld.


Olvasson utána vagy küldj neki felvilágosítást.


Mi a konkrét problémája, ami miatt ezt képzeli be magának? 🤣


Amúgy, ha nagyon komoly lenne, menne a rendőrségre... Ott leadja a gépét kivizsgálásra, feljelenthet téged okolva, de nagyon ciki lesz, ha kivizsgálják és semmi nem köthető hozzád, mint "elkövetőhöz" 😂


Javasold neki így. Határozottsággal, érezze, hogy igazad van.


Magát kukizná popsiba keményen.

2022. dec. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jah, a miért hiszi részre a válasz:

Mert mindent egy kalap alá vesz, ami számítógéppel kapcsolatos, azaz tudattalan.


Mindig azok ugatnak a legjobban.

2022. dec. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Maga a sztori legjobb példa hogy valaki egy összeférhetetlen idióta,vagyis aki ilyen hülyeséget talál ki a másikról!

Vagyis magyarán:Ha valaki már ért a kémiához,akkor már egyből drogdíller?

Ez már sz..keverés

2022. dec. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ilyen buta akiről írtam.
2022. dec. 3. 08:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos igen, ezért ajánlanám, hogy messziről kerüld az ilyeneket, nem éri meg. #5 Megnézném a díszcigányt rendőrségen, mert gondolom lehetnek ott olyan dolgok is, amikért neki kellene felelnie. 😂 Mellesleg a hamis vád, a fenyegetés és a rágalmazás szintúgy nem egy dícséretes dolog, szóval inkább a kérdezőnek kellene a rendőrséghez fordulnia.
2022. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xKakashix ***** válasza:
az ilyen emberek azt sem tudják, hogy miről beszélnek, a kettőnek semmi köze egymáshoz...
2022. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!