Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegeden hol lehet oltást...

Szegeden hol lehet oltást felvenni?

Figyelt kérdés
Koronavírus oltás lehet valahol kapni az újszegedi oltóponton kívül? Nem vagyok arra jártas, nem igaz, hogy nincs lehetőség közelebb.

2022. dec. 3. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Szegedi Tudományegyetem (Szeged) - Infektológiai ambulancia I.

Szeged 6724., Gyermekklinika B részleg Temesvári krt. 35-36 „Emlékeztető oltás (3-4. dózis)” 1. oltópont



Nem köp ki mást a rendszer.

Nem is csoda, alig akarnak oltást már az emberek.

Nem olyan nagy az a város hogy ne tudd megjárni 1 hét alatt.... Mi lenne veled pesten ha egy alföldi porfészekben eltévedsz?

2022. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
az oltás vagy a konstans rettegés hatása, hogy google mapset se tudsz használni?
2022. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Waff ***** válasza:
73%
Az oltás már nem divat. Meg ahogy hallom elég sokan kezdenek lebetegedni, megugrott az átlag szív és idegrendszeri problémákkal küzdők száma, én a helyedben ha eddig kibírtad...annyira nem kapkodnék ezzel az oltással. Eléggé rosszul sült el.
2022. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!