Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dreamwardrobe.online?

Dreamwardrobe.online?

Figyelt kérdés
Anno, facebookos reklámban, ráakadtam egy akkumulátoros fúróra, nevetséges összegért, és úgy voltam vele, hogy ha nem igaz, akkor sem bukik sokat, így megrendeltem, természetesen nem érkezett meg. Mostanság ez az oldal újra megtalált, és mivel megadtam nekik a kártya adataimat akkor, mindenféle kamu előfizetéssel szedi a kártyámról a pénzt, hiába írok nekik, a válasz az, hogy valami kifogással ismét leemelik a pénzem. Valaki járt már így ezzel az oldallal? Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak.

2022. dec. 4. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Kétfaktoros megerősítés nélkül?

A bankhoz fordulnék elsősorban, ha a weboldalukon nem lehet tiltani. Rendőrséggel is próbálkozhatsz.

2022. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!