Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud ilyen sanpoont ?

Valaki tud ilyen sanpoont ?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és göndör a hajam ilyen 10/7 kb és soha nem találok rá semmi sanpoont mert eddig akármelyikkel megmostam, lelapult az egész, elengedett és kiegyenesítette a hajamat ( hát mondanom se kell úgy néztem ki mint aki másnapos és most kelt fel ) és nem tudom hogy ki jártas ezekbe a témákba de ha valaki tud az legyen szíves megírni nekem hogy melyik az a férfi sanpoon ami mereven tartja a hajat és nem állítja el az eredeti állapotától tehát a göndör hajból nem csinál egyenes hajat

Én már rengeteg sanpoont kipróbáltam de egyik se vált be, szinte mindegyik csak úgy hogy este aludtam és mondhatni elaludtam és akkor bemerevedett és göndörödött ami jó volt csak nem tudom melyikek voltak azok a sanpoonok mert már annyit kipróbáltam hogy nem emlékszem az meg a másik hogy valamikor elalszom és oké hogy göndör és merev lesz de az már az amikor tényleg elalszom és hülyén néz ki

Ha ilyen szar sanpoonokat használok akkor általában 2 napot kell várni hogy jól nézzen ki de addigra már moshatok újra hajat

Ha valaki tud ilyen sanpoont az kérlek írjon



2022. dec. 4. 12:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi nem sanpoon hanem sampoon
2022. dec. 4. 12:43
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem sanpoon, sem pedig sampoon, hanem sampon. A kérdésedre a megoldást pedig úgy hívják, hogy hajszárító és fésű.
2022. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

sanpoon :D

ez olyan mint az a kávés csaj?

2022. dec. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Próbáld meg csak göndör hajra való hajbalzsammal megmosni sampon nélkül.
2022. dec. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Uuh! Egyik sem jó. A válaszok közül sem feltétlen, max az, hogy sampon a neve annak amit használnál. :)) Jót mosolyogtam.

Hullámos, fürtös hajam van nekem is. Próbáld ki a herbal essences pure aloe and avocado. A fürtjeidnek csúcs lesz.

2022. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szulfátmenteset keress, lehet ez a baj
2022. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, 6-osnak szól. Szulfátnentes amit írtam.
2022. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, én is egy olyat használok, csak gondoltam felhívom a kérdező figyelmét arra, hogy ha az általad javasolt sampon nem jön be, milyet keressen (6. voltam)
2022. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. jan. 3. 00:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!