Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet szilveszterre...

Hol lehet szilveszterre tüzijátékot venni? Néhány oldalon voltam már ,de csak egy bizonyos összeget elérve lehet rendelni.

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Majd szilveszterkor a konténerekben.
2022. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Ez mindenhol így van, hogy bizonyos összeghatár felett érhető el a kiszállítás, mert alatta veszteséges az eladónak. A futárszolgálat elkéri az egységnyi díjat akkor is, ha 100 vagy 10 ezer forint értékben rendelsz, csak míg az utóbbi fedezi a futár költségét, az előbbi rendelés nem. Ugyanígy csak bizonyos összeghatár felett ingyenes a szállítás, mert annak költsége már bele van kalkulálva a kifizetett vételárba, alatta pedig külön tételként jelenik meg.


Ahogy neked sem éri meg egy 100 forintos termékért 1000 forint szállítási díjat fizetni, úgy az eladóknak sem. Ha nem szeretnél akkora összegben vásárolni amit várnak, akkor marad a helyszíni vásárlás.

2022. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam van 3 telep,tavalyról heh
2022. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
A Magyar konténeres a legrosszabb ami csak van, drága is silány is. Nem is érdemes máshol mint online rendelni külföldről. Ha elmész érte bóvli vackokat sóznak rád. Ekopiro nincsenek nagy összeghatárok van utánvét a leg egyszerűbb és hatalmas a választék. Magyartól se nem olcsóbb, se nem jobb, se nem könnyebb venni mint külföldről. pyrobox.sk a másik közismert jó cég. Profi inmart.cz és pyrofire.eu. A következő úti cél a környező országok személyesen. Legútójára a Magyar webshopok, náluk talán még a konténer is jobb. Az utalás problémás, a kiszállítás problémás és túlárazott, a termékek gagyik, az árusok inkorrektek, se nem olcsóbb, se nem könnyebb mint megvenni külföldről. Először vettem a Leskovicstól először a temékek lettek gagyik, utána a kiszállításnál miután le volt minden beszélve fizetve volt a szállítás napján volt pofálya ideszólni hogy 35 kilóméterrel arrébb a városba menjek le érte. Úgy hogy házhozszállítással volt megvéve előre utalással. Utána jött egy másik cég tűzijátékvilág visszadobták az általuk adott bankszámláról az utalást, majd emailen küldek egy privát bankszámlaszámot. A többi szinte nem is szállít mind gagyi termék, amelyik szállít horror árakon. Itt lett elegem a magyar termékekből majd mentem az ekopiróhoz. Egy magyarnál sem tudtam olyan fasza dolgokat rendelni mint náluk. A minőség béli eltérésről nem is beszélve. Nézz meg videókat a termékekről a Youtubon és csak azután vegyél bármit is! Ha először veszel szánj rá pár napot és nézd meg a termékeket milyenek mielőtt megveszed. Hidd el úgy a jó vásárolni.
2022. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy ez igaz,sokan szidják az ekopirót de nem olyan rossz.elfogadható árak,tűzijáték minőségi(a petárda kevésbé,abból csak a dumbum volt a jó és abból is az 5g amit beszüntetett sajnos az ekopiro árulni.)jó rakéták vannak.Amiket ajánlok:fly eagle rakétacsomag,no limits telep(pyromax),és még van pár nagyobb rakéta,telep.amúgy a pyrofire se rossz.az inmartról idén már nem lehet rendelni de én még ősszel rendeltem róla úgyhogy ja,de már akkor áruhiány volt mert itt ez a bzi infláció meg túlrendelés van és b@szki pont a szenzonra zárt be.
2022. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!