Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon melyek a top3...

Magyarországon melyek a top3 fast fashion ruhaüzletek?

Figyelt kérdés
Helloka :) Egy beadandomhoz kellene összehasonlítanom a top 3 fast fashion ruhaüzleteket, amivel nem lenne problémám, ha erről talaltam volna infót, hogy mégis melyek ezek. Valaki, akinek van erről bármi infója, az megírná kérlek?

#Magyarország top 3 ruhaüzlete
2022. dec. 4. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Így pontosan nem is fogsz találni, hogy Top 3 fast fashion üzlet. Mi alapján kerül be a top 3-ban egy márka? Az üzletek száma szerint? A bevétele és/vagy a vásárlóerő szerint? Én szerintem nem is létezik ilyen lista ami Magyarországon található összes fast fashion üzletet toplistázná (ha mégis van akkor elnézést, bár nem hiszem.) Ámbár világ lista létezik csak a H&M-en és a Zarán (csak 9 üzlete van Mo.-on) kívül a többi márkának nincs üzlete Magyarországon. Szóval egy gyors kutatás után én arra a következtetésre jutottam, hogy a legtöbb újság cikk ami a magyar fast fashion foglalkozik, ezek szinte az összesben szerepelt: H&m, Zara, New Yorker, C&A, Bershka. Ezek közül a legtöbb márkaüzlettel rendelkezik Magyarországon: H&M (45), New Yorker (20), C&A (19). Én ezt a hármat mondanám, mint legnagyobb fast fashion üzletek Magyarorszáon. De ha mégis létezne ilyen Top 3-as magyar lista, akkor H&M biztos hogy benne van, a másik kettőre nem vennék rá mérget.
2022. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg Springfield?
2023. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!