Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfiak! Miként, hogyan...

Férfiak! Miként, hogyan álltok a festett hajú nőkhöz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elsősorban elitelitek őket mert romlott erkölcsű giccses p*tcháknak gondoljátok őket de valaki kényszerből teszi ezt. Mert a férfiak többsegének a szőke nők tettszenek így a kiszőkitik a hajukat. Én is probaltam ennek erdekében szőkíteni de egyszerűen nem megy mert rendkívül sötét a hajam és mivel vékonyszálú, árt is neki. Szóval nem kell minden nőt feslett k*rvának tekinteni mert festi a haját. Pont a kedvetekért törtenik hogy tettszünk nektek. Illetve megesik hogy valakinek úgy hozta az élet, hogy az arcformajahoz nem illik az a hajszín amit a termeszet adott. Így befestheti olyan szinüre ami illik az arcformályához. És a hajfestés nem jár mindig együtt tettkókkal, piercingekkel.

2022. dec. 10. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy jól álljon neki az adott szín, ennyi.
2022. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas lehet a megfelelési kényszered és önértékelési zavarod, ezzel együtt védekezésként támadsz. Lehet nagyobb probléma egy párkapcsolatban a személyiséged, mint hogy milyen színű a hajad.
2022. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed ezt a hülyeséget, hogy a férfiak szerint a festett hajú nők romlott erkölcsűek meg feslett krvák? Lehet, hogy van egy pár ilyen idióta férfi, node általánosítani?
2022. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerekes mentalitásod van.


Figyi, ne másoknak és ne a többségnek akarj megfelelni, imponálni!


Ezt tedd magadban fejben rendbe, mert nem egészséges.


Páromban pont ezt szeretem, hogy önazonos, nincsenek benne ilyen kényszerek, mint sokakban.


Mindemellett csak önmagadat lélekben és testben, ezesetben a hajad állapotát rontod...


Kényszerbetegség szaga van a helyzetednek, lehet szakértőt is be kellene vonni.


Megsúgom: egy archoz illő megfelelő, szép és előnyös fazon sokkal többet számít.


Lehet szőke, ha nem előnyös a frizurája...


Pl lenyalt vasalt, középen elv@lasztott... Taszít engem.


Nem a szőke nőket "szeretik" a pasik... Egyszerűen csak rikító szín. Feltűnő, ahogyan a természetben is pl egy albínó lény.


Mindenki kiszúrja.


Ennyi...

Nem több.


Ha párt szeretnél:

Önmagadat fejleszd, ne ezt a beteges kényszert nyomasd.


Mert ez az önelfogadásodra, önbizalmadra is kihat, mindaz a sok belső érzés pedig a kisugárzásodra és testtartásodra.


= sikertelenebb, nem vonzó.


Amikor mi megismertük egymást nekem a szolid, de mégis határozott kisugárzása tetszett meg az arca, stílusa mellett.


Nekem tetszett az is, hogy soha nem festette a haját. Akkoriban nagy hullám frufrut szárította be magának mindig, a haja össze volt kongyolva.

Barna térdig érő volt neki.

A kontyot azért választotta, mert nem akart nagy igyelmet magának.


Később elmondtam neki, hogy merje kiengedni, mert szép, főleg amikor enyhén hullámos kiengedéskor.

Így is, úgy is szemet vonzó a mai napig, mert van egy olyan megjelenése.

Büszkén fogom kezét s ölelem, azért aki.



Ezt kellene sokaknak megérteniük.

Azért írtam le, hogy érezd a dolgok helyes prioritását, ok-okozatokat és kezdj el magaddal foglalkozni, főleg belül.


Engedd el a kényszeredet, amit magadnak okozol!


Jegyezd meg: nem "a férfiaknak" kell tetszened, hanem annak az egy kiválasztottnak.


A többi csak kívülálló emberek, épp úgy, mint a nők.

Mert a leendő pároddal osztod meg önmagad, ágyadat és életedet, nem pedig a világgal.


Remélem sikerül átértékelned mindezt.

2022. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én pl nem azért festem a hajam, hogy tetszek a férfiaknak, ha te igen akkor nagyon sajnállak
2022. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem gondolok semmi rosszat egy nőről csak azért, mert festi a haját, de nekem jobban tetszik az eredeti hajszín, legyen az fekete, vörös, vagy szőke. Sajnos alig van már valaki, aki ne festené különféle elképzelt elvárások miatt.
2022. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy gondolom, hogy aki festi, az nem akar megfelelni önmagának, gyenge. Egyébként tanulmányozd még a helyesírást egy kicsit, és nőj fel. Ha pedig felnőtt vagy, akkor részvétem.
2022. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6. és 7. Rengeteg nő akkor kezdi el festeni a haját, mikor elkezd őszülni. Én is 30 évesen kezdtem el, azért, mert nem akartam öregebbnek kinézni az őszülés miatt a koromnál és ennek semmi köze elváráshoz, gyengeséghez.
2022. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: Ezt nemrég hallottam, valóban, de egy pár ősz hajszál esetén sem tartom indokoltnak, bár mondjuk én könnyen beszélek 51 évesen, kb. 20 évvel az első ősz szálak megjelenése után, mindenesetre egyre több nő vállalja fel, úgy látom egyes cikkekben (utcán ritkán járok), és szerintem ez jó irány. A festésnél sokkal rosszabb trendnek tartom viszont a tetovált szemöldököt, ami ráadásul néha teljesen természetellenesen íveltre sikerül.
2022. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
#8 Úgy látom, a szövegértelmezés nem az erősséged.
2022. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!